ANTALYA'YA ELEKTRİK MÜJDESİ

ANTALYA'YA ELEKTRİK MÜJDESİ

Türkiye'de özelleştirme sonrası en çok şikayet edilen konuların başında gelen elektrik faturalarında bir miktar indirimli alabilmenin yolu Antalya içinde açıldı. İşte ayrıntılar

A+A-

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) elektrikte serbest tüketici limitini 2017 yılı için 3 bin 600 kWh'tan 2 bin 400 kWh'a düşürmesiyle Antalya, Isparta ve Burdur'da 258 bin aboneye serbest tüketici olma hakkı doğdu.Böylelikle faturalarından şikayet eden binlerce tüketici, haklardan yararlanarak bir miktar daha ucuz elektrik alabilecek.

 AYLIK 82 TL ÜZERİ ÖDEYEN HAK SAHİBİ OLACAK

EPDK elektrikte serbest tüketici limitini 2017 yılı için 3 bin 600 kWh'tan 2 bin 400 kWh'a düşürmesiyle aylık ortalama 82 TL'nin üzerinde elektrik faturası ödeyen abonelere 'indirimli elektrik kullanmanın' yolu açıldı. EPDK'nın 2017 yılı için serbest tüketici limitini 2 bin 400 kWh'a düşürmesi ile aylık ortalama 82 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen abonelere 'indirimli elektrik' kullanmanın yolu açıldı.

 EPDK'nın belirlediği yeni limitle Türkiye genelinde 8,4 milyon elektrik abonesi 'serbest tüketici' olma fırsatı yakalarken CLK Akdeniz Elektrik'in görevli tedarikçi şirket olarak hizmet verdiği Antalya, Isparta ve Burdur illerinde 258 bin abone daha yeni limitle birlikte serbest tüketici olma hakkı elde etmiş oldu. Böylece söz konusu 3 ilde mevcut ve yeni serbest tüketici hakkı olan abone sayısı 591 bine ulaştı.

ANTALYADA 2 YÜZ BİNDEN FAZLA ABONE YARARLANABİLECEK

 CLK Akdeniz Elektrik'ten yapılan açıklamada, "Yeni limitle birlikte sadece Antalya ilinde yaklaşık 215 bin abone serbest tüketici olma hakkı elde etti. Aylık faturası ortalama 82 TL ve üzeri olan ve CLK Akdeniz Elektrik'in avantajlı tarifelerinden yararlanmak isteyen tüketicilerin müşteri hizmet merkezleri ve NKolay şubelerine giderek serbest tüketici sözleşmesi imzalaması yeterli olacak" denildi.


 

Bedava elektrik üreten makinenin görüntüleri

Bedava elektrik üreten makinenin görüntüleri

Görüntülerde hiç bir yakıt kullanmayan bir jeneratör ile elektrik üreten Hintli Mucit

BİR BARDAK ZEMZEM SUYU İLE BEDAVA ELEKTRİK

BİR BARDAK ZEMZEM SUYU İLE BEDAVA ELEKTRİK

Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran bu videoda bir bardak zemzem suyunun yarattığı mucize konuşuluyor !

İlgili Haberler