ANTALYALI BABANIN KREDİ BORCU DRAMI; BOĞAZINI KESTİ

ANTALYALI BABANIN KREDİ BORCU DRAMI; BOĞAZINI KESTİ

Olay, saat 14.50 sıralarında Kepez İlçesi Kuzeyyaka Mahallesi 2516 Sokak'ta bulunan bir apartmanın 2'nci katında meydana geldi. Bir süredir işsiz ve borcu olduğu belirtilen Recep Pamuk, yanına aldığı oğlu C. ile balkona çıktı.

A+A-

Antalya'nın yaşadığı ekonomik kriz artık vatandaşları canından bezdirdi.  Turizm ve tarımın büyük kriz yaşadığı Antalya'da aileler büyük bunalımda. Bir çoğu banka yada kredi kartı borçlarını ödeyemiyor. İşte çaresiz kalan baba çocuğu ile balkona çıkıp boğazını kesti 
 
32 BİN TEL BORÇ YÜZÜNDEN

ANTALYA'da bankaya 32 bin lira kredi borcu olduğu belirtilen 40 yaşındaki Recep Pamuk, oğlu 11 yaşındaki C.'yi de yanına alıp çıktığı balkonda, elindeki ekmek bıçağıyla kendini yaraladı. 

POLİS GÜÇLÜKLE İKNA ETTİ

Polisin güçlükle ikna etitği Recep Pamuk, elindeki bıçağı ancak polis aracına binerken bıraktı. Olay, saat 14.50 sıralarında Kepez İlçesi Kuzeyyaka Mahallesi 2516 Sokak'ta bulunan bir apartmanın 2'nci katında meydana geldi. Bir süredir işsiz ve borcu olduğu belirtilen Recep Pamuk, yanına aldığı oğlu C. ile balkona çıktı. 

BOĞAZINI KESTİ

Elindeki ekmek bıçağı ile kendi boğazını keserek yaralayan Recep Pamuk'u görenler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri Recep Pamuk'a yardım söze verip ikna etmeye çalıştı. 
Israra rağmen eyleminden vazgeçmeyen Recep Pamuk, kendini yaralamaya devam etti.

ÇOCUK İKNA ETMEYE ÇALIŞTI

 Küçük C. da babasını ikna edemedi. Yaklaşık 1 saat süren eylem sonunda, olay yerine Kepez İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi geldi.

09acf0b6b38f77ddaccda30fa06d445c.jpg

BIÇAK ELİNDE EVDEN ÇIKTI

Burada bir süre Recep Pamuk ile görüşen Ekşi, kendisine yardım sözü verip ikna etti. Ekşi, baba ile oğlunu ekip arabasına bindirip olay yerinden ayrıldı. Polisin müdahale etmediği Recep Pamuk, otomobile binerken elindeki bıçağı da yere attı.

anigif-haber-ici-024.gif

PARAYI ÖDEYEMEDİ

Recep Pamuk'un bankaya 32 bin lira kredi borcu olduğu, parayı ödeyemediği için bunalıma girdiği kaydedildi.