ANTALYA CHP'DE İSTİFA DEPREMİNDE FLAŞ GELİŞME

ANTALYA CHP'DE İSTİFA DEPREMİNDE FLAŞ GELİŞME

Beşiktaş'ın rozetini Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu taktı.

A+A-

Antalya CHP'de istifa depreminde gelişme yaşandı. CHP'nin meclis üyesi hem de Büyükşehir'deki sözcüsü bir süre önce istifa etmişti. Şaşalı bir törenle AKP'ye geçti.

ALANYALI BAKAN ROZET TAKTI

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin CHP Grup Sözcüsü iken partisinden istifa eden Ruhi Beşiktaş, bugün düzenlenen törenle Ak Parti'ye katıldı. Beşiktaş'ın rozetini Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu taktı.

MENDERES TÜREL YOKTU

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Antalya İl Başkanlığı'nın İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'ndeki toplantıya Bakan Çavuşoğlu'nun yanı sıra Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Ak Parti Antalya milletvekilleri İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İl Başkanı Rıza Sümer, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

1-233.jpg

KAŞ'TA HAVAALANI VE DAHA ÇOK İMAMHATİP LİSESİ AÇACAĞIZ

Toplantıda konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da birçok yolun ihalesini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Kaş tarafına havaalanı yapacaklarını anlatan Çavuşoğlu, Manavgat'ta açılışını yaptıkları okulda muhalefetten bir milletvekilinin bu açılışlardan rahatsız olduğunu dile getirdiğini söyledi.

Çavuşoğlu, "Bu arkadaşımıza siz bundan rahatsız oluyorsanız, biz daha çok imam hatip okulları açacağız dedim. Antalya'da neye ihtiyaç varsa onu yapacağız" dedi.

face-begen.png

twitter-009.jpg