ANKARA ROKETSAN'DA PATLAMA

ANKARA ROKETSAN'DA PATLAMA

Son dakika haberine göre Roketsan'da bir patlama meydana geldi Patlamada 3 kişinin hafif yaralandığı öğrenildi Olayla ilgili Ankara Valiliği ve Roketsan'dan açıklama geldi

Son dakika haberine göre Roketsan'da bir patlama meydana geldi. Patlamada 3 kişinin hafif yaralandığı öğrenildi. Olayla ilgili Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Ankara Valiliği ve Roketsan'dan açıklama geldi.

Mynet'in haberine göre: Roketsan'ın Ankara Elmadağ'da bulunan yerleşkesinde meydana gelen ve 3 kişinin hafif yaralandığı patlamaya ilişkin açıklama yapan Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Roketsan'da yaşanan patlamayla ilgili yaptığımız ilk tespitlere göre herhangi bir can kaybı söz konusu değildir. Roketsan çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

ANKARA VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Ankara Valiliği konuyla ilgili olarak "Roketsan'ın yakıt depolarında saat 14.47'de patlama meydana gelmiş, can kaybının olmadığı patlamada 3 çalışan hafif yaralanmıştır." dedi.

ROKETSAN: KAZANIN NEDENİYLE İLGİLİ İNCELEME DEVAM ETMEKTEDİR

Roketsan tarafından yapılan açıklamada, “Şirketimizde, personelden arındırılmış uzaktan kontrollü üretimin yapıldığı binada bir kaza yaşanmış olup, kaza esnasında herhangi bir can kaybı olmamıştır. Kazanın olduğu tesise uzak mesafede bulunan 3
personelimiz hafif şekilde yaralanmıştır. Kazanın nedeniyle ilgili incelemelerimiz devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

KAYNAK: Mynet
 

İlgili Haberler