AKP'Lİ YAZARDAN ARALIK'TA YENİ DARBE YAPILACAK YAZISI

AKP'Lİ YAZARDAN ARALIK'TA YENİ DARBE YAPILACAK YAZISI

15 Temmuz'un ardından sürekli yeni darbe tarihleri açıklayan AKP'li medya yazarlarından yeni bir tarih daha.

A+A-

AKP'ye yakın yazarların sık sık ortaya attığı FETÖ yeni tarih verdi yazılarına yeni bir tanesi daha eklendi. Çalıştıkları gazete satış kaybeder kaybetmez ortaya yeni darbe tarihleri atıyorlar. Yine AKP destekçisi gazete ve malum yazarından yeni darbe tarihi daha geldi. Odatv'nin haberini okuyalım ve daha 2 gün önce patlayan bombayı ölen 44 canı unutarak kafaları bu gündeme yoralım.

26 ARALIK'TA YENİ DARBE YAPILACAK

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yeni bir kalkışmanın yapılabileceğine ilişkin tarihler veren FETÖ’cülerin yeni tarihinin ise “26 Aralık 2016” olduğu gündeme geldi.

Hükümete yakın Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında “Yine bunlar yeni bir tezgahın peşindeler. ‘26 Aralık’ı bekleyin’ diye fısıldaşıyorlar” diye yazdı.

SON KOZLAR KULLANILACAK

“Her seferinde yeni bir tarih, yeni bir iddia, yeni bir umut. Medyumlar ordusu hazır kıta, hemen harekete geçiyor” diyen Dilipak şöyle devam etti:

“Farkında mısınız ablalara hâlâ tam olarak dokunulmadı. Kadınlarda aidiyet duygusu daha yüksek.. Ablalar ezoterizme daha yakın. Daha çok hipnotik etki altında kalıyorlar.. Cemaat bu anlamda sosyal media ve ablaları kullanmaya devam ediyor.. İstihbarat kanalları da ‘çenesi düşük’ kadınların üzerinden aslında bol bol istihbarat topluyor olmalılar. Hem de sadece MİT değil, herkes.. Ablalar herkes için açık istihbarat alanı.

HERŞEY NORMALKEN ÇALKANTILI GÜNLER GELECEK

Madem onlar hep yeni tarihler veriyorlar, ben de tarih vereyim, nisandan sonra görürsünüz gününüzü. Bekleyin ve görün..


Devlet de örgüt de ellerindeki son kozları henüz kullanmadı. 2017’ye şimşek gibi gireceğiz.. Hareketli, sıcak günler yaşayacağız.. Bana sorarsanız gelişmeler, fırtınalı bir günde, çalkantılı bir denizde doğru yönde, ileri doğru..”

İlgili Haberler