WhatsApp’ta gizlenmiş özellik bulundu

WhatsApp’ta gizlenmiş özellik bulundu

WhatsApp kullanıcılarına sürpriz haberler gelmeye devam ediyor. WhatsApp'ta gizlenmiş bir özellik bulundu.

WhatsApp kulanıcılarına sürpriz haberler gelmeye devam ediyor. WhatsApp'ta gizlenmiş bir özellik bulundu. Android kullanıcıları yakında görüntülü grup sohbeti yapabilecekler. WhatsApp'ın ilk önce Android kullanıcıları sunması beklenen özellik ardından iOs kullanıcılarına sunulacak.


WABetaInfo tarafından hazırlanan rapora göre WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliğini 2.17.443 güncellemesinde gizlenmiş bir şekilde bulunduruyor. Rapora göre 4 kişiden daha fazla katılımcının katılamayacağı bir grup görüşmesi yakında kullanıcılara sunulacak. Daha fazla kullanıcının katılıp katılmayacağı hakkında haberler gelecek mi, önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. WhatsApp ilerleyen zamnalarda bu özelliği geliştirebilir.

whatsapp-surpriz-haberler

Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp'a Facebook'un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32'ye yeni bir simge geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir. Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor.

İlgili Haberler