Ünlü şarkıcı yoğun bakıma kaldırıldı

Ünlü şarkıcı yoğun bakıma kaldırıldı

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin bir süredir tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alındığı doktoru tarafından açıklandı. İşte o kritik açıklama

Yaklaşık bir haftadır özel bir hastanede tedavi gören Ünlü şarkıcı, Fulya'daki özel bir hastanede yoğun bakıma alındı. Derici'nin sağlık durumuyla ilgili, Başhekim Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yaptı: 

"YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜRÜYOR "

Sözcü'nün haberine göre, Derici'nin sağlık durumuyla ilgili, İrem Derici’nin tedavi gördüğü hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yaptı: 
HASTALIĞI NE ?

“Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

AŞIRI KİLO VERME

Son dönemde verdiği kilolar gündeme gelen İrem Derici'nin, aşırı kilo kaybı nedeniyle sık sık hastalandığı iddia ediliyordu.

İREM DERİCİ KİMDİR

İrem Derici 21 Mart 1987’de Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Güzel sanatçı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Piyano bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniveristesi Sosyoloji bölümünü tamamladı. Bu sırada katılığı O Ses Türkiye adlı yarışmada başarı sağlayan sanatçı böylece adını müzik dünyasına duyurdu. Melih Kibar’a ait olan Bensiz Yapamazsın adlı şarkı ile kendini kanıtlayan İrem Derici, 2013 yılında ikinci şarkısını çıkardı. 2014 yılında Kalbimin tek Sahibine adlı albümü piyasaya bomba gibi düştü. 2015 yılında çıkardığı maxi single ile bir hayli ses getiren İrem Derici, aynı yıl bir single albüme daha imza attı. 

2014 yılında Rıza Esendemir ile evlenen İrem Derci, iki yıl sonra boşandı. Şarkıcının bir adet albümü, 6 adet tekli şarkısı ve 3 adet de genişletilmiş tekli albümü bulunuyor. Birçok yarışmada aday olarak kalan şarkıcı tüm bu süreç boyunca Düzce Üniversitesi 2. Medya ödülünü, Ege Üniversitesi 3. Medya ödülünü, 3. Kristal Fare Medya ödülünü ve Altın kelebek ödülünü kazanmıştır. Bunlar dışında da pek çok ödül kazanan şarkıcı yeni albüm çalışmalarına devam etmekteydi.  

İlgili Haberler