Ünlü sanatçı villasında gözaltına alındı

Ünlü sanatçı villasında gözaltına alındı

Çiçek Taksi dizisinin sevilen oyuncusu Selim Erdoğan Marmaris'te villasına düzenlenen jandarma baskını ardından gözaltına alındı.

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı.

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Bozburun Mahallesi'nde bir villada uyuşturucu madde imalatı yapıldığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti.

UYUŞTURUCU DÜZENEĞİ

Villaya baskın yapan jandarma yaptığı aramada uyuşturucu yapmak için düzenek, cam kavanozlar içinde paketlenmiş halde 840 gram esrar maddesi ele geçirdi. Operasyon kapsamında villada bulunan dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan gözaltına alındı. Muğla Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen ünlü oyuncu sorgulanmak üzere Marmaris Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. 

KOMŞUSU KONUŞTU

Villayı bir süre önce kiraladığı öğrenilen 
Erdoğan'ın komşusu Mehmet Çalış, "Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir iftira atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Öyle uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır" dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

SELİM ERDOĞAN KİMDİR

Selim Erdoğan aslen nereli ? Selim Erdoğan kimdir ? 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Selim Erdoğan çocukluk yıllarını İzmit’te geçirmiştir. İlköğretim döneminden itibaren öğrencilik hayatı başarısız olması sebebi ile babası onu İzmit Trafik takip bürosuna çaycı olarak girmesini sağlamış burada bulunan Kocaeli Bölge Tiyatrosu’na ilgisi artınca oyunculuk yapmaya karar vermiştir.

Daha sonra Endüstri Meslek Lisesi 2. sınıfında iken bir tiyatro oyununda maymun seslendirmesi yapmıştır. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’e giren Selim Erdoğan askerliğinide Ankara’da yapmıştır. Selim Erdoğan özellikle Çiçek Taksi dizisinde Abuzer karakteri ile ekran severlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Yeni dönemde Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Hanım Köylü dizisi oyuncuları kadrosuna dahil olan Selim Erdoğan aslen Adana’lıdır.


100x50.pngtwitter-100x-50-001.jpg

 

İlgili Haberler