Ünlü sanatçı böyle yakalandı

Ünlü sanatçı böyle yakalandı

İkili saatler ilerledikçe yakınlaştı, mekan boşaldıktan sonra da bar bölümüne geçip sohbete orada sarmaş dolaş halde devam etti.

A+A-

Ozan Doğulu, dün sabaha karşı Arnavutköy’deki bir mekanda Tuba Peksayar’la objektife yakalanmıştı. Sözcü'nün haberine göre yakalandığını anlayan Doğulu bakın ne yaptı.

ÖNCE KAÇTI SONRA 

Ünlü müzisyen Ozan Doğulu, önceki gece Tuba Peksayar’ın da aralarında bulunduğu bir grup arkadaşıyla Arnavutköy'deki bir mekanda gece geç saatlere kadar eğlendiler.

SARMAŞ DOLAŞ

İkili saatler ilerledikçe yakınlaştı, mekan boşaldıktan sonra da bar bölümüne geçip sohbete orada sarmaş dolaş halde devam etti. Ancak dışarıda habercilerin olduğu öğrenilince içeride panik başladı. Hemen mekanın ışıkları kapattırıldı.

DUYMAZDAN GELDİ AMA 

Bir erkek arkadaşıyla dışarı çıkan Doğulu, soruları duymazdan geldi, sokak köpeğini gösterip “Sokak köpeklerini de korumak lazım değil mi?” dedi. Ondan 10 dakika sonra Peksayar kapıda göründü. Genç kadın, içerideki samimi halleriyle ilgili soruya sinirlendi: “Ozan arkadaşım be!”

AÇIKLAMA 

Ozan Doğulu, bu görüntülerin yayınlanmasının ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

fft16_mf8750592.jpeg

Barış Arduç'tan yeni dizi

Barış Arduç'tan yeni dizi

Barış Arduç ekranlara dönüyor...Oyuncu Barış Arduç, Kiralık Aşk'tan sonra yeni bir dizi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor...

TECAVÜZ SONRASI BOĞAZI KESİLEN GÜLİZAR'IN ANNESİ KONUŞTU

TECAVÜZ SONRASI BOĞAZI KESİLEN GÜLİZAR'IN ANNESİ KONUŞTU

Hal yoluna çıktı diye benim kızımı tavuk keser gibi kesmesi mi gerekiyor. Ben çocuğuma bir tokat vurmazken gelip de çocuğumun boğazını tavuk keser gibi kesmesinin hiçbir mazereti olamaz. Bir de tahliyesini talep ediyor" dedi.

İlgili Haberler