ÜNLÜ MANKEN ANTALYA'DA "CİNSEL İSTİSMAR" TEMALI DEFİLEDE AYAKTA ALKIŞLANDI

ÜNLÜ MANKEN ANTALYA'DA "CİNSEL İSTİSMAR" TEMALI DEFİLEDE AYAKTA ALKIŞLANDI

Defilede 120 gelinlik içinden en çok ilgiyi 27 bin Euroluk, özel taşlarla hazırlanan ve Şebnem Schaefer'ın giydiği gelinlik gördü

ANTALYA'da düzenlenen gelinlik ve damatlık defilesinde 'istismar' vurgusu alkış aldı.
İğne iplik - Vito Aroma Gelinlik ve Damatlık Firması, 25-27 Kasım tarihlerini kapsayan organizasyonda Antalya Papillion Ayscha Hotel'de defile ile 2017 gelinlik ve damatlık modellerini bayilerine tanıttı.

CİNSEL İSTİSMAR TEMASI BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Firma sahibi Süleyman Delil, "Aylardır süren hazırlık çalışmalarımızın müşterilerimizle buluşmasından dolayı tatlı bir heyecanımız var. Yurtiçinden ve yurtdışından misafirlerimizin gelmesi ve modellerimizin beğenilmesi bizlerin mutluluğunu ikiye katladı. 120 parça özel koleksiyonumuz müşterilerimizin beğenisine sunmaktan büyük onur duyuyoruz" dedi. 

BİR İLK

Defilede 120 gelinlik içinden en çok ilgiyi 27 bin Euroluk, özel taşlarla hazırlanan ve Şebnem Schaefer'ın giydiği gelinlik gördü.

70504_75207_26112016110909_4.jpg

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'nde yapılan defilede ayrıca Şebnem Schaefer ve iki erkek manken, 'istismar' temasıyla podyuma çıkınca, izleyenlerden büyük alkış aldı.

Koreografisini Serkan-Gökhan Duman'ın hazırladığı defilede Duman Ajans'ın 23 modeli ve ünlü manken Şebnem Schaefer görev aldı. Defile yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Kaynak:Haber Kaynağı