Ünlü İsimler Gözaltında

Ünlü İsimler Gözaltında

Cenk Eren, dizi ve sinema oyuncusu Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal ve "Miss Turkey 2011" güzellik yarışmasında 2'nci olan Gizem Karaca'nın da bulunduğu ünlüler gözaltında.

A+A-
ÜNLÜ İSİMLERE UYUŞTURUCU GÖZALTISI
 
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin yaptığı operasyonda aralarında şarkıcı Cenk Eren, dizi ve sinema oyuncusu Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal ve "Miss Turkey 2011" güzellik yarışmasında 2'nci olan Gizem Karaca'nın da bulunduğu yaklaşık 40 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınanlar arasında bazı tiyatro oyuncularının da olduğu belirtiliyor. Operasyonun sokak satıcılarına yönelik yapılan bir çalışma ile başlatıldığı öğrenildi.
 
 
 
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE GÖTÜRÜLDÜLER
 
Eş zamanlı başlatılan operasyonda ünlü dizi oyuncularınında bulunduğu 30'dan fazla kişi göz altına alınarak sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Zanlılar sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sorgulama başladı. 
 
Eş zamanlı baskınlarda aralarında ünlü dizi oyuncularının da bulunduğu  30'dan fazla kişi gözaltına alındı. Zanlılar, sağlık kontrolünün ardından sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Göz altına alınan ünlüler arasında Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren'de bulunmakta. 
 
 
GÖZALTINDAKİ ÜNLÜ İSİMLER ADLİ TIP'A GÖTÜRÜLDÜ 
 
 İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından sokak satıcılarına yönelik başlattığı operasyon ünlü isimlere de uzandı. Bu sabah düzenlenen operasyonda Cenk Eren, Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal, Gizem Karaca, Nuri Kösem, Ergün Taş, Selen Katırcıoğlu, Can Yurtsevdi, Yusuf Akgün, Ayşe Sevim Boronkay'ın da aralarında bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar testler için Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Cenk Eren çıkışta yüzünü kapatırken, Cemal Hürel "Neden gözaltına alındığımı bilmiyorum" dedi.
HABERİN DEVAMI VE FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ