STAR TV'DE DENİZ AKKAYA DEPREMİ

STAR TV'DE DENİZ AKKAYA DEPREMİ

Ancak Mesut Yar programın içeriğinin çok da kendisine uygun olmadığını düşünerek 3 hafta sonra ayrılmıştı.

Star TV'de yayınlanan sabah magazin programı Duymayan Kalmasın'da ikinci ayrılık yaşanıyor. Mesut Yar'dan sonra, Deniz Akkaya'nın da programdan ayrılacağı iddia edildi.Sözcü'nün haberine göre, Mesut Yar'dan sonra , bir ayrılık daha gündemde.

MESUT YAR 3 HAFTA SONRA BIRAKMIŞTI

Star TV’deki Duymayan Kalmasın’da bir kez daha ayrılık rüzgarları esiyor. Eylül ayında başlayan programı Mesut Yar, Deniz Akkaya ve Seren Serengil birlikte sunuyordu. Ancak Mesut Yar programın içeriğinin çok da kendisine uygun olmadığını düşünerek 3 hafta sonra ayrıldı.

SERT YORUM YAPIYOR İDDİASI

Posta’nın haberine göre, programı uzun süre Deniz Akkaya ve Seren Serengil birlikte sundu. Aldıkları konuklarla programı ayakta tutmayı başardılar. Bir süre önce Deniz Akkaya’nın sert yorumları nedeniyle kanal yönetiminden uyarı aldığı iddiaları ortaya atılmıştı. Deniz Akkaya’nın yapımcısıyla bu nedenle tartıştığı öne sürülmüştü. Bir gün programa çıkmaması da bu iddiaları güçlendirmişti.

“KLİMA ÇARPMASI” DEMİŞTİ

Seren Serengil ise “Deniz Akkaya klima çarpmasından dolayı hastaydı ve bu yüzden programa katılamadı” diye açıklama yapmıştı. Ancak Seren Serengil-Deniz Akkaya birlikteliği de uzun sürmedi. Deniz Akkaya’nın cuma günü son kez programda olacağı ve pazartesiden itibaren yer almayacağı belirtiliyor. Deniz Akkaya’nın yerine geçecek isim ise henüz netleşmedi.

 

111-005.jpg

twitter-009.jpg

face-begen.png
 
 

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı