SINIRSIZLAR BİR KÜTÜPHANE DAHA KURUYOR

SINIRSIZLAR BİR KÜTÜPHANE DAHA KURUYOR

Kendilerine SINIRSIZLAR diyen birkaç gönüllü iyilikseverin öncülüğündeki grup Türkiye genelindeki 29. Kütüphanesini Balıkesir'de kuruyor

A+A-

Bir sene gibi kısa bir sürede ülke genelinde 28 kütüphaneyi çocuklarımızın hizmetine açan SINIRSIZLAR grubu, 29. kütüphane için kolları sıvadı.

SIK SIK TOP LİST'E GİRİYORLAR

Twitter ve Facebook üzerinden organize olarak hashtag çalışmaları yapan SINIRSIZLAR, böylelikle kütüphane kuracakları okulların adreslerini yardımseverlere ulaştırıyor. Milli Eğitim Bakanlığı onayı  ile çalışan grup, daha önce Van, Ağrı, Şanlıurfa, Bitlis gibi illerimizde kütüphaneler kurdu. SINIRSIZLAR grubu şehit ve gazi çocuklarını da unutmayarak, 2016-2017 eğitim öğretim yılın başında Şehit ve Gazi Çocuklarının kırtasiye ve kıyafet ihtiyaçlarının karşılanması için de özverili bir çalışma yapmışlardı.

SINIRSIZLAR KİMDİR

2015 Yılında çocuklarımızın daha fazla kitap okumalarını sağlamak, okul ve kırtasiye ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla, sosyal medya üzerinden örgütlenen iyiliksever bir topluluk olarak göreve başladılar.

twitter.com/SINIRSIZLAR adresinden irtibat kurup onlara destek olabilirsiniz.

İŞTE NUH'UN GEMİSİNİN KARAYA OTURDUĞU DAĞ

İŞTE NUH'UN GEMİSİNİN KARAYA OTURDUĞU DAĞ

Kutsal kitaplarda bahsedilen Nuh tufanı hikayesinin yaşandığı yer olarak iddia edilen Azarbaycan'ın Kınalı köyü yöresinde insanlar Nuh'ın torunları olduğuna inanıyor.

Erdoğan'ın başkanlık hayallerini zora sokan yazarın konuşması

Erdoğan'ın başkanlık hayallerini zora sokan yazarın konuşması

AKP'yi destekleyen bir çok medya organında uzun yıllar yöneticilik yapmış, tanınmış gazeteci Levent Gültekin'in "neden hayır demeliyiz" temalı anlattıkları AKP'de en çok konuşulan konular arasında

İlgili Haberler