HARİKA AVCI OLAYINDA FLAŞ GELİŞME

HARİKA AVCI OLAYINDA FLAŞ GELİŞME

Gözaltına alınması sosyal medyada büyük olay yaratan eski sinema oyuncusu Harika Avcı'nın emniyetteki işlemleri tamamlandı

A+A-

İZMİR'e gelip bir otele yerleşen ünlü sanatçı Harika Avcı, 2016 yılında şoförü Emre Ekinci'yi tehdit edip dövdürdüğü iddiasıyla hakkında yakalama kararının bulunması üzerine gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Avcı, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

YAKALAMA KARARINDAN HABERİM YOKTU

2016 yılında şoförü Emre Ekinci'yi tehdit edip dövdürdüğü iddia edilen ve İstanbul'da hakkında dava açılan Harika Avcı, İstanbul'daki mahkemenin kendisi hakkında çıkarttığı yakalama kararından habersiz İzmir'e gelip bir otele yerleşti.

POLİSİN KAYIT SİSTEMİNE DÜŞEN BİLGİLER SONUCU

Polisin kayıt sistemine bilgileri düşen ve arandığı belirlenen Avcı, geçen cumartesi saat 05.30'da, kaldığı otel odasında polis tarafından gözaltına alındı. Alsancak Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilip işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen Avcı, ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

GÜLBEN ERGEN'İN BU KLİBİ 6 GÜNDE 1 MİLYONA YAKLAŞTI : "ESASEN"

GÜLBEN ERGEN'İN BU KLİBİ 6 GÜNDE 1 MİLYONA YAKLAŞTI : "ESASEN"

Gülben Ergen uzun süren sessizliğini "Esasen" adını verdiği bu tekli ile bozdu. İşte ünlülerin imzası ile yayına giren o klip

CHP'den aday olan ünlü spikerin olay yaratan görüntüleri

CHP'den aday olan ünlü spikerin olay yaratan görüntüleri

Daha önce köşe yazısında açıkça "Evet" diyeceğim açıklaması yapan Hürriyet yazarı Fatih Çekirge'ye toz kondurmayan Doğan Gurubu Kanal D'nin sevilen spikerini ilke gereği işten attı.

İlgili Haberler