Game of Thrones'un final sezonuyla ilgili sürpriz açıklama

Game of Thrones'un final sezonuyla ilgili sürpriz açıklama

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones’un final sezonuyla ilgili yapımcı televizyon kanalı HBO dizinin hayranlarını heyecanlandıran bir açıklama yaptı.

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones’un final sezonuyla ilgili yapımcı televizyon kanalı HBO dizinin hayranlarını heyecenlandıran bir açıklama yaptı.

HBO, Game of Thrones final sezonun altı bölümden oluşacağını daha önce açıklamıştı. Dizinin hayranları ise, altı bölümün kendilerine yetmeyeceğini belirterek serzenişte bulunmuştu.

Fakat HBO programlarının başsorumlusu Casey Bloys, konuyla ilgili sürpriz bir açıklama yaptı.

FİNAL MUHTEŞEM OLACAK!


ABD’deki Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin yazlık basın turunda konuşan Bloys, fantastik dizinin sezon finalinin iki saatlik bölümlerden oluşabileceğini ve aslında diğer sezonlardan çok daha uzun sürebileceğini söyledi.

Bloys, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Game of Thrones’ın final sezondaki bölünlerin daha uzun olacağını düşünüyorum, fakat ne kadar uzun olacağından emin değilim. Bu konuyu henüz tartışmadık. Bölüm başına iki saat fazlaymış gibi görünüyor ama Game of Thrones harika bir dizi, kim bilir?”

Bloys, ayrıca dizinin şu anda geliştirilen “spin-off”larından herhangi birinin, Game of Thrones’ın bittiği tarihten en az bir yıl itibaren yayınlanmayacağını sözlerine ekleyerek nedeni şu şekilde açıkladı: “Şu anda dikkatleri Game of Thrones’tan başka bir yapımın üzerine çekilmesini istemiyorum. Final sezonu muhteşem olacak.”

Bloys, Game of Thrones’un senaristlerinin şu anda dizinin final sezonu üzerinde çalıştığını bildirdi. Bununla birlikte final sezonunun yani 8. sezonun yayın tarihi açıklanmadı.

Ayrıca HBO’nun George R.R. Martin ile birlikte dizinin 4 farklı "spin-off"u üzerine çalıştığı biliniyor.

İlgili Haberler