ÇELİK ERİŞÇİ'NİN FOTOĞRAFI OLAY OLDU

ÇELİK ERİŞÇİ'NİN FOTOĞRAFI OLAY OLDU

Son olarak uzun saç ve sakalları ile gündeme gelen 90'lı yılların unutulmaz isimlerinden Çelik Erişçi ikinci kez çıplak poz verdi.

A+A-

Son olarak uzun saç ve sakalları ile gündeme gelen 90'lı yılların unutulmaz isimlerinden Çelik Erişçi ikinci kez çıplak poz verdi.

Daha önce albüm kapağı için çıplak poz veren ünlü popçu bu kez 2014 yılında yolların kapalı olması nedeniyle hastaneye götürülemediği için hayatını kaybeden 1,5 yaşındaki Muharrem Taş için soyundu.

Sosyal medya adresinden bu fotoğrafı paylaşan Çelik altına; 'Özgürlük olmadan sanat olmaz. Sanat sadece kendi kendine koyduğu kısıtlamalarla yaşar, gerisi sanatı öldürür.' mesajını yazdı. 

 

Fotoğrafın olay ile alakasını anlamayan takipçilerine ise Çelik şu cevabı verdi;

'FOTOĞRAF NE ANLATIYOR?' DİYENLERE CEVAP…

Ağrı'da hastaneye gidemediği için 2 yaşında ölen ve babası tarafından çuvala koyularak ölüsü karlı köy yolundan taşınan evladın dramına dikkat çekmek için aşağıdaki linkteki makale ve tepki verdiğiniz fotoğraf yayınlandı. Bunu anlamaktan aciz ve görmemezlikten gelen ve umursamayan akla benin hiç bir sözüm olmaz eleştirisi ise hiç umurumda olmaz.... Bu amacın neyi görmezden geldiği ise benim sorunum değildir. Bu yazımı ülkemde görmekten büyük üzüntü duyduğum o fotoğrafa adıyorum. Ben onun acısını paylaşamadım, onların acılarına melhem olamadım. Onları derinden anlayamadım. Ama hiç değilse bu mektup ile onların üzüntüsünü paylaşabilmek istiyorum.


SEN ÖLMEDİN ÇOCUK İNSANLIK ÖLDÜ

Çelik Erişçi'nin fotoğrafı olay oldu

90'lı yıllara yaptığı şarkılarla damga vuran Çelik son zamanlarda yaptığı imaj değişiklikleriyle gündeme geliyor.