Canlı yayında soyununca  kanal kapandı

Canlı yayında soyununca kanal kapandı

Oyun severlerin büyük ilgi gösterdiği internet üzerinden canlı yayın yapan program gostersinde çırılçıplak soyunan kullanıcı yüzünden kapandı.

Twitch'te canlı yayında soyundu, kanalı kapattırdı. Hürriyet'in haberine göre, internet üzerinden canlı olarak yayın yapmayı sağlayan Twitch platformunda yaptığı dans yayınları ile dikkat çeken yayıncı kanalını kaybetti.

SOYUNDU KANAL KAPANDI 

Oyunseverlerin ağırlıklı olarak bulunduğu canlı yayın platformlarından biri olan Twitch'te yine bir kanal sessiz sedasız kapatıldı. Sebep ise kanalına olan ilgiyi artırmak için soyunan genç bir kadın.

TAM BİR ÇILGINLIK 

 Oyunlara ilgisi olanlar bu platformun içerisinde bir şekilde yer almaya çalışıyor ve kişiler dikkat çekmek için çekiliş düzenleyebiliyor veya anlaşmalar yapabiliyor.
Twitch üzerinde ünlü biri olan STPeach kullanıcı adlı genç kızın yaptığı danslar başına dert oldu. STPEach önce ciddi bir uyarı aldı.

 Ardından soyunarak yaptığı dans nedeniyle Kasım ayında Twitch hesabı donduruldu. Şimdiyse Twitch, topluluğa zarar verdiği gerekçesiyle STPeach'in Twitch hesabını süresiz olarak kapattı.


Kaynak Hürriyet 

İlgili Haberler