Aleyna Tilki Antalya'da coşturdu

Aleyna Tilki Antalya'da coşturdu

Yeni yıl dolayısı ile yurdun bir çok köşesinde AVM'lerde konser veren Aleyna Tilki Erzurum'un ardından geldiği Antalya'da büyük bir coşku ile karşılandı.

A+A-

Antalya'da ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin konserine ilgi yoğun olunca izdiham yaşandı. Çocukların yoğunlukta olduğu konserde Aleyna'yı göremeyen miniklerin gözyaşları da konsere damgasını vurdu.

SAATLER ÖNCESİNDEN DOLDU

Antalya'nın Kepez ilçesinde Aleyna Tilki heyecanı yaşandı. Fabrikalar Mahallesi'ndeki bir alışveriş merkezinde saat 16.00'da düzenlenen konsere binlerce vatandaş saatler öncesinden akın etti.

BÖYLE COŞTULAR

GENÇLER HAYRAN

Çoğunluğu gençler ve çocukların oluşturduğu konserin düzenlendiği alanda, alışveriş merkezinin tüm katları tıklım tıklım doldu. Alana sığmayan bazı vatandaşların yürüyen merdivenden de konseri takip ettiği gözlendi.

İĞNE ATACAK YER KALMADI

Aleyna Tilki'yi görmek isteyen minikler, ebeveynlerinin sırtına çıkarak ünlü sanatçıyı görmeye çalıştı. Yürüyen merdivenlerin bile izleyenler tarafından doldurulunca merdivenler sabit hale getirildi. Yaklaşık 1 saat süren konserde, Aleyna'yı göremeyen miniklerin gözyaşları da konsere damgasını vurdu.

Aleyna Tilki, zaman zaman kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla da sohbet etti. Tilki, şarkıları ve dansı ile kendisine hayran bıraktı.

(Suat Metin - Mustafa Bürge/İHA)

Aleyna Tilki Erzurum konserinde böyle coşturdu

Aleyna Tilki Erzurum konserinde böyle coşturdu

Son dakika haberine göre, Son günlerin en çok konuşulan ünlüsü Aleyna Tilki ilk kez konser verdiği Erzurum'a izleyenleri büyük coşku yaşatırken, sahne kurulan AVM'de büyük izdiham yaşandı.

Aleyna Tilki yaptığı  ' direk dansını' anlattı

Aleyna Tilki yaptığı ' direk dansını' anlattı

Küçük yaşta söylediği şarkılardan çok verdiği lolita pozlar ile akılda kalan Aleyna Tilki kolay paranın nasıl kazanıldığını keşfetti ve direk danslı reklam klibi çekti.

İlgili Haberler