ACUN ILICALI'DAN DEV PROJE

ACUN ILICALI'DAN DEV PROJE

Yeni proje çok ses getirecek.

Yaptığı programlarla izleyicileri ekrana kilitleyen Acun Ilıcalı muhteşem bir programa daha imza atmaya hazırlanıyor. Yapacağı programın ıssız bir adada 15 kişinin 10 ay boyunca yaşayacağı bir ortam yaratıyor ve her şey tamamen doğal boyutta olacak ismi ise Ütopya olan bu program yine herkesi ekranlara kitleyecek gibi gözüküyor.

Acun Ilıcalı muhteşem bir programa daha imza atmaya hazırlanıyor.Yapacağı programın ıssız bir adada 15 kişinin 10 ay boyunca yaşayacağı bir ortam yaratıyor ve her şey tamamen doğal boyutta olacak ismi ise Ütopya olan bu program yine herkesi ekranlara kitleyecek gibi gözüküyor.İşte tüm ayrıntılar haberimizde...

TV8'i aldığı günden bu yana yapacağı ataklar merakla beklenen Acun Ilıcalı'dan yeni program; Ütopya... 

Issız arazide 15 insan 10 ay yapayalnız 15 Yarışmacı sadece boş bir ahırın bulunduğu ıssız arazide inekleri, tavukları ile birlikte kendilerine mini bir toplum, yeni bir dünya yaratma ütopyasının peşinde koşacaklar.

Kameramanların dahi yer almayacağı arazide yarışmacılar 10 ay boyunca hayatlarını sürdürecekler. TV8'de yayınlanacak olan Ütopya'yı internet üzerinden 7 gün 24 saat izlemek de mümkün olacak. Ütopya'da yarışmacıların dış dünya ile tek bağlantılarını telefon ile sağlayacak.

24 SAAT İZLENEBİLECEK
Dünyanın konuştuğu yarışma programı Ütopya'nın Hollanda formatı haftanın 5 günü ekranlara geliyordu. Zaman zaman canlı yayınların gerçekleştirildiği Ütopya, internetten ise 24 saat takip edilebiliyor.

KURAL YOK!
Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya'da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar.

Kaynak:Haber Kaynağı