1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Mısır'ı bırak Başbakan, ayçiçeğine bak
Mısır'ı bırak Başbakan, ayçiçeğine bak

Mısır'ı bırak Başbakan, ayçiçeğine bak

A+A-

Mehmet ÖZER

Cumhuriyet tarihinin en pahalı girdi masraflarıyla karşı karşıya olan Türk çiftçisi yıllardır serbest piyasaların, ticaret borsalarında oynanan tiyatronun mağduru olmaya devam ediyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin sermaye ve emtia piyasa verilerini incelediğimizde ayçiçek fiyatlarındaki büyük fiyat düşüşü ortaya çıkıyor. 2012 ve 2013 yılları arasındaki Edirne Ticaret Borsası’nda işlem gören ayçiçeği fiyatlarını (12.08.2012-12.09.2012/ 12.08.2013-12.09.2013) bu iki yıl arasındaki fiyatları inceleyelim.

2012 yılı en düşük fiyat ortalaması: 1.341 TL
En yüksek fiyat ortalaması: 1.649 TL
Ortalama fiyat: 1.517 TL
2013 yılı en düşük fiyat ortalaması: 1.042 TL
En yüksek fiyat ortalaması: 1.161
Ortalama Fiyat:1.097


Borsa AdıSon İşlem
Tarihi
En Az
(TL)
En Çok
(TL)
Ortalama 
(TL)
İşlem Miktarı
(KG)
İşlem Adetiİşlem Tutarı
(TL)
EDIRNE TICARET BORSASI13.08.20121.2801.5041.395523,500124730,282.50
EDIRNE TICARET BORSASI14.08.20121.2551.5501.409399,50097562,895.50
EDIRNE TICARET BORSASI15.08.20121.2301.5111.396427,500106596,790.00
EDIRNE TICARET BORSASI16.08.20121.2001.5301.419390,500104554,119.50
EDIRNE TICARET BORSASI17.08.20121.2451.5751.434312,00075447,408.00
EDIRNE TICARET BORSASI18.08.20121.3541.4851.39646,5001064,914.00
EDIRNE TICARET BORSASI22.08.20121.2501.5171.411289,50072408,484.50
EDIRNE TICARET BORSASI23.08.20121.3601.6111.498454,500108680,841.00
EDIRNE TICARET BORSASI24.08.20121.2001.6311.485497,000123738,045.00
EDIRNE TICARET BORSASI25.08.20121.3851.6521.521127,50032193,927.50
EDIRNE TICARET BORSASI27.08.20121.2001.7001.563625,500153977,656.50
EDIRNE TICARET BORSASI28.08.20121.2001.7101.531341,00078522,071.00
EDIRNE TICARET BORSASI29.08.20121.2201.7361.531372,500100570,297.50
EDIRNE TICARET BORSASI31.08.20121.2501.7491.559494,000127770,146.00
EDIRNE TICARET BORSASI01.09.20121.4631.5741.54651,5001379,619.00
EDIRNE TICARET BORSASI03.09.20121.4251.8231.590581,000136923,790.00
EDIRNE TICARET BORSASI04.09.20121.4401.7481.582251,00062397,082.00
EDIRNE TICARET BORSASI05.09.20121.4001.7521.570178,50049280,245.00
EDIRNE TICARET BORSASI06.09.20121.4771.8301.647198,50047326,929.50
EDIRNE TICARET BORSASI07.09.20121.4301.7531.574281,00064442,294.00
EDIRNE TICARET BORSASI08.09.20121.5451.6401.62123,000337,283.00
EDIRNE TICARET BORSASI10.09.20121.4201.6101.556475,500108739,878.00
EDIRNE TICARET BORSASI11.09.20121.4891.7071.584131,50029208,296.00
EDIRNE TICARET BORSASI12.09.20121.4761.6741.590147,50033234,525.00
        
        

 
2013 Fiyatları

Borsa AdıSon İşlem
Tarihi
En Az
(TL)
En Çok
(TL)
Ortalama 
(TL)
İşlem Miktarı
(KG)
İşlem Adetiİşlem Tutarı
(TL)
EDIRNE TICARET BORSASI12.08.20131.0401.1001.07915,000416,185.00
EDIRNE TICARET BORSASI13.08.20131.0301.0301.0303,50013,605.00
EDIRNE TICARET BORSASI14.08.20131.0251.0601.0469,00059,414.00
EDIRNE TICARET BORSASI15.08.20131.0361.0401.03810,000210,380.00

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.