1. HABERLER

  2. YURT HABERLERİ

  3. İSTANBUL EMNİYETİNDE 10 KASIM DEPREMİ
İSTANBUL EMNİYETİNDE 10 KASIM DEPREMİ

İSTANBUL EMNİYETİNDE 10 KASIM DEPREMİ

İstanbul Emniyetinde ani bir karar ile bir çok şube müdürlerinin yerleri değiştirildi. Emniyette şaşkınlıkla karşılanna kararların gerekçeleri bilinemiyor

A+A-

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstihbarat, Organize Suçlarla Mücadele , Mali Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlerinin görev yerlerini değiştirdi. Söz konusu şubelere yeni isimler atanacak.

GÖREV YERLERİ DEĞİŞTİ

İstihbarat Şube Müdürü Edip Vural, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Burak Aktaş, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü Aydın Yılmaz ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hakan Sıralı'nın görev yerleri İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan tarafından değiştirildi. Emniyet müdürleri 17-25 Aralık operasyona sonrası göreve getirilmişti. Söz konusu şubelerde "Yasa dışı dinleme ve kumpas iddiası" dahil önemli soruşturmalar yürütülmüştü.

GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ YAPILAN ŞUBE MÜDÜRLERİ

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Burak Aktaş Güngören ve Zeytinburnu'dan sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hakan Sıralı Sultangazi ve Arnavutköy'den sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
Kaçakçılık Şube Müdürü Aydın Yılmaz Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü'ne İstihbarat Şube Müdürü Edip Vural ise İnterpol-Europol Şube Müdürlüğü'ne atandı.

YENİ ŞUBE MÜDÜRLERİ

Eyüp İlçe Emniyet Müdürü Gaffar Demir; Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne, Ömer Kumlu; Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne, Koordinasyon ve Hareket Şube Müdürü Feramuz Çetin; Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne
Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Serdar Ali Sekkin ise İstihbarat Şube Müdürlüğü'ne getirildi.
Şükrü Serkan Karabağ Personel Şube Müdürlüğü'ne, Arzum Nazman Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne, Bülent Ay Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne Zafer Güven Koordinasyon Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

101120151151033112683_2.jpg

YENİ İLÇE MÜDÜRLERİ

İsmail Dinçer Öğüt Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, İsmail Kılıç Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü Hakan Torun Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Personel Şube Müdürü Caner Coşar ise Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.

YENİ SORUMLU MÜDÜRLER

Erdem Gülen Bahçelievler ve Bakırköy'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı, Kadir Yurttaş Trafik Denetleme ve Trafik Tescil ve Bölge Trafik Denetleme'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı, Ömür Ceylan Pasaport, Yabancılar, Hudut Kapıları ve Rehberlik Şube'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı, Necmettin Öztürk Personel, Hukuk, Koordinasyon ve Sosyal Hizmetler'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı oldu. Cengiz Demircan Fatih'ten sorumlu emniyet müdür yardımcısı olurken, Hakkı Murat Yavaş Koruma Şube'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı oldu. Personelden sorumlu emniyet müdür yardımcısı Mustafa Şahin ise müdüriyet emrine alındı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.