1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. BİR EMİNE ERDOĞAN SKANDALI DAHA
BİR EMİNE ERDOĞAN SKANDALI DAHA

BİR EMİNE ERDOĞAN SKANDALI DAHA

Türkiye'nin her noktasına bir şekilde adını yazdırma hevesi bitmeyen Erdoğan ailesinin tabela hırsı Denizli'de MHP'lileri isyan ettirdi

A+A-

DENİZLİ'deki MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, Orman Bölge Müdürlüğü'ne Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı kurmak için başvurduklarını, ancak yol kenarına hatıra ormanı kurulamayacağı gerekçesiyle taleplerinin reddedildiğini söyledi.

TÜRKEŞ'E YASAK ERDOĞAN AİLESİNE ÇİFTER ÇİFTER DEV TABELA

Öztürk, "Bir hafta önce Bozkurt'ta Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı, dün de Şahin Tepesi'ni Bereket Ormanı adı altında Emine Erdoğan Anı Ormanı tahsis edilmiştir. Alparslan Türkeş devlet büyüğü değil de Emine Erdoğan devlet büyüğü müdür?" dedi.

MÜDÜR YAZILI EMİR GÖSTERDİ

MHP Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk, Orman Haftası'nda Denizli Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu hariç tüm orman çalışanlarının haftasını kutladıklarını söyledi. Türkiye'nin orman varlığının artırılmasında halkın katılımının sağlanması ve halka ağaç ve orman sevgisi aşılamanın her ormancının üzerine düşen vazife olduğunu belirten Öztürk, "MHP İl Teşkilatı olarak Türk ve devlet büyüklerinden Alparslan Türkeş'in ölüm yıldönümü nedeniyle 4 Nisan Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı kurmak için 6 gün önce Orman Bölge Müdürlüğü'ne başvurduk. Bölge Müdürü dilekçemizden 5 gün sonra dün gelen bir emri göstererek yol kenarlarına hatıra ormanı kurulamayacağını yazılı olarak bize bildirdi" diye konuştu.

EMİNE ERDOĞAN HANGİ DEVLET BÜYÜĞÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçen hafta Denizli'ye gelişi nedeniyle Bozkurt'ta 5 hektarlık alana Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı, dün de Cumhurbaşkanı Emine Erdoğan'ın himayelerinde Şahin Tepesi mevkisine 10 hektarlık alana Bereket Ormanı tahsis edildiğini söyleyen MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, "Yapılan açıklamada Orman Genel Müdürlüğü'nün Türk Büyüklerine Hatıra Ormanı emri gereğince Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı tahsis ettikleri belirtilmiştir. Alparslan Türkeş devlet büyüğü değil de Emine Erdoğan devlet büyüğü müdür? Orman Bölge Müdürü'ne soruyorum? Kendisine Türküm demekten imtina eden bir kişi nasıl Türk büyüğü oluyor? Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı, Emine Erdoğan katkılı Bereket Hatıra Ormanı yol kenarı değil midir? Yönetmelikleri o ormanlar için neden kullanmamıştır" dedi.

PARTİZANCA UYGULAMA

Keyfi ve partizanca uygulama yapıldığını ve durumu şiddetle kınadıklarını öne süren MHP İl Başkanı Öztürk,, "Orman Bölge Müdürü AKP'nin milletvekili adayı mıdır, yoksa AKP'nin müdürü müdür? Gün olur devran döner. Devran döndüğünde senin gibilerden değil Orman Bölge Müdürü, orman bekçisi bile olmayacaktır" diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.