Zonguldak'ta Gazeteciyi Adliye Önünde Vurdular

Zonguldak'ta Gazeteciyi Adliye Önünde Vurdular

Zonguldak'ta Adliye önünde yakınları ile girdiği bir duruşma çıkışı gazeteci Selçuk Koçaklı yaklaşan bir kamyonetten açılan ateş sonucu vurularak yere yığıldı ,olay saniye saniye böyle görüntülendi

A+A-

Zonguldak'ta yakınları ile girdiği bir duruşma çıkışı gazeteci Selçuk Koçaklı'ya silahlı saldırıda bulunuldu. Saldırı anı kameralara saniye saniye yansıdı.

KAMYONET İLE GELİP ATEŞ AÇTILAR

Edinilen bilgiye göre olay öğlen saatlerinde Zonguldak Adliyesi önünde meydana geldi. İddialara göre kentte gazetecilik yapan Selçuk Koçaklı, yakınları ile bir duruşmaya girdi. Duruşma sonrası adliye önüne çıkan aile, bir anda kamyonet ile olay yerine gelen kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı.

DURUP BEKLEDİ

Kameralara yansıyan görüntülerde saldırıya uğrayan gazeteci Selçuk Koçaklı'yı vuran kamyonetin adliye binası önünde geçtikten sonra ilerde durduğu gözlendi. Gazeteci Selçuk Koçaklı'nın vurulma anı saniye saniye kameralara yansırken görüntüler dehşete düşürdü.

JANDARMA HAVAYA ATEŞ AÇTI

Bu sırada olay yerine adliyede görevli polis memurları ve jandarma ekipleri koştu. Gazeteci Koçaklı yere yığılırken ortalık bir anda karıştı. Jandarma ekipleri kalabalığı dağıtmak için havaya ateş açtığı gözlendi.

(Sertaç Özdemir - Onur Altındağ /İHA)

Fatih Altaylı'dan AKP'yi karıştıracak yazı

Fatih Altaylı'dan AKP'yi karıştıracak yazı

Fatih Altaylı , 75 KG eroinle yakalandıktan sonra Fetöcü Zekeriya Öz tarafından serbest bırakılan İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerif Zindaşti'nin yeniden yakalanması sonrası AKP'li eski vekil tarafından hakime baskı yapılarak serbest bırakılmasının sağla

İstanbul'da iş adamına kanlı infaz

İstanbul'da iş adamına kanlı infaz

İstanbul'da Azeri asıllı iş adamı ve Star Gazetesi yazarlarından Sevil Nureyeva'nın eşi İtimat İsmailov kendi ofisinde eski polis Gözel Demirov tarafından başından vurularak öldürüldü.

İlgili Haberler