Yozgat'ta Vahşet Görüntüleri

Yozgat'ta Vahşet Görüntüleri

Yozgat'ta preslenerek araziye atılan metal varil içerisinden erkek cesedi çıktı.

A+A-

Yozgat'ta preslenerek araziye atılan metal varil içerisinden ceset çıktı.

KENT DIŞINA ATMIŞLAR

Yozgat'ta kent merkezine 3 kilometre uzaklıkta Kabaktepe mevkiinde şüpheli varil ihbarını değerlendiren Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, varil üzerine inceleme yaptı. Preslenmiş halde bulunan varilde kan izlerini tespit eden ekipler, savcının izniyle varilin açılması için itfaiye ve AFAD ekiplerinden yardım istedi. Emniyet ekipleri, ilk belirlemelere göre kısmi olarak varil içerisinde erkek cesedi olduğunu tespit etti.

SAVCI OLAY YERİNDE

Olay yerine gelen savcının incelemesinin ardından varil, AFAD, itfaiye ve polis ekipleri tarafından bulunduğu yerden güçlükle çıkarıldı. Açılması ve cesedin kimlik tespitinin yapılması için varil, Yozgat Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

DEHŞET GÖRÜNTÜLERİ

(Bahadır Muhlis Gökgül /İHA)

 

The Times Erdoğan'ın Kayseri Mitingini yazdı

The Times Erdoğan'ın Kayseri Mitingini yazdı

Dünyaca ünlü The Times gazetesi yayınladığı başyazıda Erdoğan'ın Kayseri mitinginde söylediklerine dikkat çekerek 24 Haziranda yapılacak seçimin " Adil ve Özgür" olmayacağınız yazdı.

Ağaç evde yaşayıp insan eti yiyorlar

Ağaç evde yaşayıp insan eti yiyorlar

Yeni Gine’de Ndeiram Kabur Nehri’nin gür ormanlık alanının derinliklerinde, batının taciz eden bakışlarından nispeten uzak kalmış bir yerde bir kabile ağaç evde yaşayıp bazen insan eti yiyorlar

İlgili Haberler