Yılana benzemek için 20 yılda 60 Bin $ harcadı

ABD’nin Phoenix eyaletinde dünyaya gelen Richard Hernandez, 20 yılını yılana benzemek için harcarken, hepsi birbirinden ağır sayısız cerrahi operasyon geçirdi.

 

EŞCİNSEL EĞİLİMİ FARKETTİ

Gençlik yıllarında eşcinsel eğilimlerini ve içindeki kadın ruhunu fark ettiğini anlatan Hernandez, ilk operasyonunu cinsiyet değiştirip, transseksüel kadın olarak gerçekleştirmiş.

SÜRÜNGENE BENZEMEK İSTEDİ

Daha sonra ise kendisini bir sürüngene ve özellikle de yılana benzetmek için oldukça ağır estetik, plastik ve cerrahi operasyonlara girmiş.

Aynı zamanda bir dövme tutkunu olan Hernendez vücudunu, yüzünü ve hemen tüm bedenini yılan derisi tarzında kalıcı dövmelerle kaplatmış.

BOYNUZLAR OLUŞTURDU

Alnında deri altına çok sayıda metal-silikon yerleştirterek, boynuzlarını oluşturan Hernandez 20 yıla yaydığı bu operasyonlarla gittikçe ünlenerek, adını Dragon Lady (Ejderha Kadın) Eva Tiamat Baphoment Medusa olarak değiştirmiş.

KULAKLARINI KESTİRDİ

Bu arada yılana daha çok benzemek için iki kulağını “sıfır” derecesinde kestiren Dragon Lady, aynı zamanda burun kapakçıklarını da aldırarak, sadece soluk almasına yetecek iki küçük hava deliği bıraktırıp düzleştirmiş.

Kaşlarını kökten kazıtıp, yerlerine deri altına silikon metal toplar yerleştiren Eva Tiamat, göz bebeklerini ve gözlerinin aklarını da yılan gözüne daha çok benzesin diye yeşil boya enjekte ederek değiştirmiş.

DİLİNİ ÇATAL KESTİRDİ

Yüzüne, gözlerine, gözaltlarına ve göz çevresine kalıcı siyah koyu renkte makyaj-dövme yaptıran Eva’nın son icraatı ise dilini, tıpkı bir yılanın dili gibi ortadan ikiye ayırtarak incelttirmek olmuş.

Şu ana kadar tüm bu operasyonlar için harcadığı para ise 60 bin dolara (yaklaşık 180 bin TL) ulaşmış durumda.

Her gün aynada kendisini izledikçe, içine coşku dolduğunu kendisini bir dişi yılan gibi gördüğünü ve hissettiğini söyleyen Eva Tiamat, 1997 yılında henüz kadınlığını keşfetmeden önce mutlu bir evlilik yaparak bir de oğlan çocuk sahibi olmuş.

AİLESİ İLE GÖRÜŞMÜYOR

Ancak zaman içersinde değişen ruh hali nedeniyle, eşinden, oğlundan ve ailesinden kopmuş, onlarla uzun yıllardır hiç görüşmüyor. Annesiyle babasının eşcinsel olduğunu öğrendiklerinde fazla tepki vermediklerini, ancak cinsiyet değiştirmek ve yılana benzemek istediğinde şoka girdiklerini, bunu kabullenemediklerini belirten, eski adıyla Richard Hernandez ve popüler adıyla Dragon Lady Eva Tiamat Baphoment Medusa, onları üzmemek için aramıyor, ziyaretlerine gitmiyor. Zaten ailesi de ondan haber almaya fazla meraklı değil.

Geçtiğimiz günlerde Fox 10 kanalına çıkarak bugüne kadar geçirdiği operasyonları ve yılan olma hedefini anlatan Eva’nın popülaritesi ve hayranları bir anda on binlerce kişi katlanmış durumda.

Gününün büyük bölümünü Phoenix’teki Dövme Merkezi’nde dostları ve hayranları ile geçiren Eva, uzun yıllar dansçı olarak çalıştığı ve cinsiyet değiştirdikten sonra da seks işçiliği yaptığı gece kulübündeki işini de bırakmış. Kalan zamanını daha çok evinde ve daha başka hangi operasyonları yaptırabileceğini düşünerek geçiriyor. Bazı akşamlar da transseksüel, gay ve lezbiyen arkadaşlarıyla düzenledikleri ev toplantılarında “sınırsız cinsellik” partilerine katılıyor.

İzlenme: 5074
Benzer Videolar