'Yavaş hareket ediyor' diye PTT görevlisini tekme tokat dövdü

İstanbul Sancaktepe’de işlem yaptırmak için PTT şubesinde gelen 2 kişi, yavaş hareket ettiği iddiasıyla görevli memura önce kalem fırlattı, ardından da saldırarak tekme tokat dayak attı.

İstanbul Sancaktepe’de işlem yaptırmak için PTT şubesinde gelen 2 kişi, yavaş hareket ettiği iddiasıyla görevli memura önce kalem fırlattı, ardından da saldırarak tekme tokat dayak attı. Yumrukların havada uçuştuğu kavga, PTT’nin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

İstanbul Sancaktepe’deki PTT şubesine gelerek işlem yaptırmak isteyen iki kişi, görevli memurla konuşmaya başladı. İddiaya göre konuşma sırasında bu kişiler görevliye "Yavaş hareket ediyorsun" diyerek bağırmaya başladı. Tartışmada müşterilerden biri, bankonun üstünde bulunan kalemi alarak görevli memura fırlattı.

Ardından gişenin yanından dolanıp içeri giren saldırganlar, görevli memura tekme ve tokatlarla saldırdı. Memur kendini savunmaya çalışırken, şubede bulunan vatandaşlar saldırganları sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bir süre sonra zanlılar şubeden çıkarak kayıplara karıştı.

PTT şubesine gelerek işlem yaptırmak isteyen 2 kişinin saldırısına uğrayan görevli memur, durumu polis ekiplerine bildirirken, yaşanan o anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi

İzlenme: 1071
Benzer Videolar