Victoria Secret'in Ünlü Mankeni Antalya'ya Geliyor

Victoria Secret'in Ünlü Mankeni Antalya'ya Geliyor

Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) tarafından 22-25 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan "Leather & Fur Fashion Show" fuarının...

A+A-

Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) tarafından 22-25 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan "Leather & Fur Fashion Show" fuarının açılış defilesinde, Türkiye'ye olan hayranlığıyla dünyaca tanınan Ana Beatriz Barros Öner Evez, in koreografisi ile podyumda yürüyecek…

ANKETTEN O ÇIKTI

Victoria Secret modeli Ana Beatriz Barros, fuara gelecek bin 500 üzerinde yabancı davetli arasında TDKD tarafından yapılan anket sonucunda belirlendi. Antalya'da 22 Mayıs'ta gerçekleşecek olan fuarın açılış defilesi ile ilgili olarak Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği Başkanı Gürkan Gözmen, "Yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı satın alma heyetinin katılacağı bu yıl ki organizasyonumuzun süper modeli Ana Beatriz Barros oldu. Ana Beatriz Barros'u Türkiye'de görmekten mutluluk duyacağız" dedi.

Arabadan inip dans etme modası can aldı

Arabadan inip dans etme modası can aldı

Son aylarda gençler arasında moda olan araçtan inip dans ederken görüntüleri kaydetme hevesi bu sefer genç bir kızın feci şekilde ölümü ile sonuçlandı.

Düğüne gelin getiren helikopter düştü

Düğüne gelin getiren helikopter düştü

Son yıllarda moda olan gelinin düğüne helikopter ile gelmesi bu defa facia ile sonuçlandı. Helikopterin düşüş anı saniye saniye kamerada görüntülendi.

İlgili Haberler