Tam 7 Kilo Bebek Doğuran Kadın Konuştu

Tam 7 Kilo Bebek Doğuran Kadın Konuştu

7 kilo ağırlığında ve 58,5 cm boyunda doğan kız bebeğe Harper ismi verildi.

A+A-

ABD'nin New York şehrinde bir kadın, 7 kilo ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Anne, kamyon çarpmış gibi hissettiğini söyledi.

NEREDEYSE 60 CM

New York'ta dün 7 kilo ağırlığında ve 58,5 cm boyunda doğan kız bebeğe Harper ismi verildi. İkinci bebeğini dünyaya getiren anne Joy Buckley, kendisine kamyon çarpmış gibi hissettiğini söyledi. Doğumda tıbbi vakum ve sezaryen tekniği kullanıldığı belirtilirken, Harper'in New York'un tarihinde doğan en büyük bebek olduğu kaydedildi.

Joy Buckley'a doktorların hamile kalma şansının yüzde 15'ten daha az olduğunu söylediği ancak çiftin 7 yıl sonra 5 kilo ağırlığında bir oğulları olduğu öğrenildi. Joy Buckley'ın 2 yıl sonra da ikinci çocuğu olan Harper'i dünyaya getirdiği öğrenildi.

 

Çin'den Dünyanın İlk İngilizce Konuşan Yapay Zeka Sunucusu

Çin'den Dünyanın İlk İngilizce Konuşan Yapay Zeka Sunucusu

Çin, Dünya İnternet Konferansı'nda dünyanın ilk İngilizce konuşan yapay zeka haber sunucusunu tanıttı. ğu Çin'in Zhejiang Eyaleti'nde düzenlenen Dünya İnternet Konferansı'nda görücüye çıkan sunucu oldukça dikkat çekiyor.

Ünlü Tenisçi Serena Williams çıplak video yayınladı

Ünlü Tenisçi Serena Williams çıplak video yayınladı

Ünlü şampiyon tenisçi Serena Williams İnstagram hesabından üstsüz olarak meme kanserinden ölen Chrissy Amphlett'in şarkısını söylediği videoyu paylaştı 2 milyondan fazla izlendi.

İlgili Haberler