Sri Lanka’da Patlama: 129 Ölü, 280 Yaralı

Sri Lanka’da Patlama: 129 Ölü, 280 Yaralı

Srilanka'da 3 kilise ve 3 otelde meydana gelen patlamalarda en az 52 kişinin öldüğü 280 kişinin yaralandığı belirtildi.

A+A-

Sri Lanka'nın başkenti Colombo ile Batticaloa ve Negombo şehirlerinde 3 kilise ve 3 oteli hedef alan patlamaların ardından bir otelde 7. patlamanın meydana geldiği belirtildi.

Polis tarafından yapılan açıklamada, Sri Lanka'nın başkenti Colombo'da bir otelde 7. bir patlamanın daha meydana geldiği ve 2 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

Sri Lanka'nın başkenti Colombo ile Batticaloa ve Negombo şehirlerinde 3 kilise ve 3 otelde meydana gelen patlamalarda ölü sayısının 129'a yükseldiği belirtildi.

SON AYLARDA  BİR ÇOK YERDE GERÇEKLEN SALDIRIALARA YENİSİ EKLENDİ

Güney Asya'daki ada ülkesi Sri Lanka'nın başkenti Colombo ve Negombo şehrindeki 3 kilise ve 3 otelde peş peşe patlamalar meydana geldi. Saldırılarda en az 129 kişinin hayatını kaybettiği, 280 kişinin ise yaralandığı öğrenildi.

Öte yandan gerçekleştirilen saldırıyı da henüz üstlenenin olmadığı kaydedildi. Saldırıların arasında 3 kilisenin bulunması patlayıcıları İslamcı terör örgütlerinin yerleştirdiği tahminlerini kuvvetlendiriyor.

OLAY ANI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Taksiciden Turiste İğrenç Muamele Kamerada

Taksiciden Turiste İğrenç Muamele Kamerada

Atatürk Havalimanı'ndan aracına aldığı Senegalli yolcuya küfür ve hakaretler yağdıran taksi sürücüsü, kameraya yansıdı.

Beyoğlu'nda otoparka koyulan bombanın patlama anı görüntüleri

Beyoğlu'nda otoparka koyulan bombanın patlama anı görüntüleri

Beyoğlu'nda 9 ocak günü bir otopark önünde uzaktan kumanda ile patlatılan el yapımı bomba olayının sırrını çevrede bulunan güvenlik kamera kayıtlarından ortaya çıkaran polis failin kimliğini tespit ederek evinde yakaladı

İlgili Haberler