Sevgilisinin oğluna tecavüz edip yaktı

ABD'de gerçekleşen olayda annesi cesedini çöpe atmasına yardım etti; işte o caniler

ABD'de sevgilisinin 13 yaşındaki oğluna tecavüz eden cani adam, sonra da çocuğu öldürüp cesedi yaktı. Çocuğun annesi de cesedi çöp çukuruna atmasına yardım etti. Kan dondoran olay ABD'nin  New Mexico bölgesinde yaşandı. 13 yaşındaki Jeremiah Valencia isimli çocuk, ailesi tarafından çeşitli işkencelere de maruz kalmış.

''EN AĞIR CEZAYI ALMALARI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM''

Avukat Marco Serna, çocuğun öldükten iki ay sonra cesedinin bulunduğunu ve daha önce de köpek kulübesinde tutulup yemeksiz ve susuz bırakıldığını, bu masum çocuğa bunu yapanın en ağır ceza alması için her şeyi yapacağını söyledi.

HEPSİ CANİ ADAMDAN KORKUYORMUŞ

Çocuğun annesinin bir arkadaşına, oğlunun öldürüldüğünü söylemesinden sonra polis soruşturma başlattı. Olaydan sonra, çocuğun başka bir suçtan dolayı hapiste bulunan 35 yaşındaki annesi Tracy Ann Pena, erkek arkadaşı Thomas Ferguson ve erkek arkadaşının 19 yaşındaki oğlu Jordan Nunez, cinayetten hüküm giydi.

Yol kenarında cesedi bulunan çocuğun annesi ifadesinde, erkek arkadaşından korktuğu için erkek arkadaşına oğlunun cesedini yol kenarına atmak için yardım ettiğini söyledi

17 AYRI SUÇTAN YARGILANYOR

Cani adamın oğlu Jordan Nunez ise çocukken babasından şiddet gördüğünü ve korktuğu için babasına yardım ettiğini söyledi. Ferguson, cinayet ve adam kaçırmanın da içinde olduğu 17 ayrı suçtan yargılanıyor.

İzlenme: 2328
Benzer Videolar