Şanlıurfa'da çuvallı vahşet

Şanlıurfa'da çuvallı vahşet

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine bağlı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde yaşandı. Arazide oynayan çocuklar, arazideki bir çuvaldan bebek sesi geldiğini duyunca çevredekilere haber verdi.

A+A-

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde yeni doğan bebek çuvala konularak boş bir araziye bırakıldı.

ÇOCUKLAR BULDU

Edinilen bilgiye göre olay, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine bağlı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde yaşandı. Arazide oynayan çocuklar, arazideki bir çuvaldan bebek sesi geldiğini duyunca çevredekilere haber verdi. Olay yerine giden vatandaşlar, çuvalı açtıklarında içerisinde yeni doğmuş olan bir bebek olduğunu gördü.

SAĞLIK EKİPLERİ ÇAĞRILDI

İhbar üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri ilk müdahaleyi yaptıktan sonra bebeği ambulansla hastaneye kaldırırken, polis ekipleri ise çevrede inceleme yaparak bebeğin kim ya da kimler tarafından bırakıldığını bulmaya çalıştı.

BÖYLE BULUNDU

Hastaneye kaldırılan bebeğin kız olduğu ve soğuktan üşüyerek ateşinin çıktığı belirlendi. Bebek tedavi altına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SOĞUKTAN ÜŞÜTEREK HASTA OLDU

(Siber Kuş İHA)

Erdoğan'a İtaat  "Farz-ı Ayn'dır " diyen rektör istifa etti

Erdoğan'a İtaat "Farz-ı Ayn'dır " diyen rektör istifa etti

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Akit Tv'de yapılan bir programda bir soruya yanıt verirken Erdoğan'ı adeta kutsal varlık ilan etti ve " Erdoğan'a İtaat "Farz-ı Ayn'dır" dedi

İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan bomba Suriyeli nüfus açıklaması

İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan bomba Suriyeli nüfus açıklaması

İYİ Parti Gurup Başkan Vekili Lütfü Türkkan TBMM'de yaptığı konuşmada Suriyeli sığınmacılar ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu

İlgili Haberler