Samsun'da Silahlı Saldırı Ve Darpla İlgili 5 Gözaltı

Samsun'da Silahlı Saldırı Ve Darpla İlgili 5 Gözaltı

Samsun'da eğlence dönüşü otopark çıkışı araçlara yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada silahlı saldırı ve darp sonucu 1 kişinin yaralandığı olayla ilgili 5 kişi silahları ile birlikte yakalandı

A+A-

Samsun'da araçlara yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada silahlı saldırı ve darp sonucu 1 kişinin yaralandığı olayla ilgili 5 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

EĞLENCE MEKANINDAN ÇIKTIKTAN SONRA

Olay, Samsun'un Atakum ilçesi Körfez Mahallesi'nde gece saat 04.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A.Ö. ile B.Ş. çeşitli eğlence mekanlarında arkadaşları ile birlikte eğlendiler ve daha sonra çorba içmeye gittiler. Çorbacıdan A.Ö. yanında bulunan arkadaşı ile birlikte kendisine ait otomobil ile çorbacı önünde aracına bindiği esnada arkasına yaklaşan bir araçtan dolayı otoparktan çıkamayınca korna çalarak ikaz etti.

OTOPARKTAN ÇIKAMADIM TARTIŞMASI

Diğer araçta bulunan şahıslar ile aralarında otopark konusundan dolayı tartışma ve kavga çıktı. Bu sırada karşı taraftan olanlar silahla ateş açtılar. A.Ö.'nün aracına silahtan çıkan kurşunlar isabet etti. Kavgada A.Ö. darp sonucu yaralandı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri olayla ilgili S.A., E.T., O.K., E.U. ve A.Y.'yi yakalanarak gözaltına aldı.

CEPHANELİK GİBİ

Gözaltına alınan şüpheliler ile birlikte 1 Adet 7.65 çaplı tabanca bu tabancaya ait 1 adet şarjör ve 6 Adet 7.65 çapında mermi, 1 Adet pompalı tüfek, tüfeğin haznesinde 3 adet fişek ve ayrıca araç içerindeki poşet içerisinde 15 adet av tüfeği fişeği ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Samsun bu Rus güzelleri konuşuyor

Samsun bu Rus güzelleri konuşuyor

Türk turizminin can damarını oluşturan Rus turist pazarından pay almaya hazırlanan Karadeniz'in liman kenti Samsun Rus güzeller organize ederek büyük bir açılıma hazırlanıyor.

Samsun'da korkutan balık ölümleri

Samsun'da korkutan balık ölümleri

Dereköy eski Belediye Başkanı Ahmet Topal: Suçluların bir an önce adaletin önüne çıkarılmasını istiyorum "diye konuştu.

İlgili Haberler