Samsun'da 16 yaşındaki genç kız 5. kattan atladı

Bunalıma girdiği iddia edilen S.Y., kendini 5. kattan aşağı attı. Park halindeki bir otomobilin üzerine düşen S.Y., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bunalıma girdiği iddia edilen S.Y., kendini 5. kattan aşağı attı. Park halindeki bir otomobilin üzerine düşen S.Y., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bel bölgesinde kırık ve vücudunun çeşitli yerlerinde ezikler olduğu tespit edilen S.Y.'nin tedavisi devam ederken, otomobilin üzerine düşme anı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Samsun'da 16 yaşındaki bir kız kendini 5. katın penceresinden aşağı attı. Park halindeki otomobilin tavanına düşen kız yaralı kurtulurken, olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.


Posta'nın haberine göre; Samsun'un İkadım ilçesi Unkapanı Mahallesi'nde saat 01.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 16 yaşındaki S.Y.'nin ailesi kızlarının kayıp olduğuna dair Gazi Polis Merkezi'ne başvurdu. Evden kaçtığı iddia edilen S.Y., dün ailesi tarafından bulunup evlerine götürüldü. Bunalıma girdiği iddia edilen S.Y., kendini 5. kattan aşağı attı. Park halindeki bir otomobilin üzerine düşen S.Y., 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bel bölgesinde kırık ve vücudunun çeşitli yerlerinde ezikler olduğu tespit edilen S.Y.'nin tedavisi devam ederken, otomobilin üzerine düşme anı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

İzlenme: 1323
Benzer Videolar