Parasını ATM'ye Kaptırdı Baltayla Saldırdı

Parasını ATM'ye Kaptırdı Baltayla Saldırdı

Beylikdüzü'nde bir kişi arsa almak için yatırdığı kapora parasını yutan ATM'ye balta ile saldırdı.

A+A-

Beylikdüzü'nde bir kişi arsa almak için yatırdığı kapora parasını yutan ATM'ye balta ile saldırdı. Çevredeki vatandaşlara korku dolu anlar yaşatan şahıs, gözaltına alınarak karakola götürüldü. Vatandaşın ATM üzerine yapıştırdığı not ise ATM'ye işlem yapmaya gelenleri şaşkınlığa uğrattı.

PARASININ AKİBETİNDEN KUŞKU DUYUNCA

İddiaya göre, geçtiğimiz cuma günü Fehmi A. isimli bir kişi Beylikdüzü Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir bankaya ait olan ATM'ye geldi. Aldığı arsanın kaporası olan 20 bin TL'yi yatırmak isteyen Fehmi A. ATM'nin hata vermesi üzerine parasını hesaba yatıramadı. Parasını geri almak isteyen Fehmi A. ATM'nin parayı yuttuğunu anladı. Hemen müşteri hizmetlerini arayan vatandaş, hafta sonu tatil olduğu için işlem yapılamayacağı yanıtını aldı. Hafta sonu boyunca bankayla bir dizi görüşmeler yapan Fehmi A.'ya, Salı günü konuyla alakalı dönüş yapılacağı bildirildi. Konuyla ilgili olumlu veya olumsuz bir cevap alamayan Fehmi A. sabah saatlerinde parasını yutan ATM'nin önüne gelerek önce yumrukladı daha sonra öfkesine hakim olamayarak aracında getirdiği balta ile ATM'ye zarar vermeye başladı.

ATM'NİN ÜZERİNE YAPIŞTIRDIĞI NOT GÖRENLERİ ŞAŞKINA UĞRATTI

Olayı gören vatandaşlar korkuya kapılırken emniyet güçlerine haber verdi. Olay yerine gelen emniyet ekipleri, ifadesini almak için vatandaşı karakola götürmek istedi ancak vatandaşın son bir isteği oldu.

BU NOTU YAPIŞTIRDI

Yanında getirdiği "Bu ATM parayı gasp ediyor, kimse para yatırmasın" yazılı kağıdı ATM'ye yapıştıran Fehmi A. daha sonra ifade vermek üzere karakola götürüldü.

(Erdal Can İçelli /İHA)

 

 

19 daire 9 arabayı nasıl kaybetti

19 daire 9 arabayı nasıl kaybetti

Elazığ'da yıllar önce trafik kazasında kaybettiği eşinin arkadaşlarının banka kredisine kefil olan emekli hemşire, 19 daireli 7 katlı apartmanını ve 9 otomobilini kaybetti.

Ünlü modelin bu pozlarını 11 milyon kişi takip ediyor

Ünlü modelin bu pozlarını 11 milyon kişi takip ediyor

Özel pilates hocası ve muhteşem fiziği ile İnstagram'da 11 milyon takipçisi ve milyon dolarlık banka hesabı olan Amanda Lee'nin her pozuna en az 600 bin kişi beğeni yapıyor.