Ordu’da Damat Dehşet Saçtı

Ordu’da Damat Dehşet Saçtı

Ordu'nun tartıştığı kayınpederi Yılmaz Damar'ı (47) tüfekle vurarak öldüren damat Özkan Ö. cesedi de ormanlık alana attı.

A+A-

Ordu'nun Gököy ilçesinde tartıştığı kayınpederini tüfekle öldüren ve cesedi de ormanlık alana atan damat, babası tarafından jandarmaya teslime edildi.

BABASI TESLİM ETTİ

Olay, dün akşam saatlerinde Alanyurt Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Gölköy ilçesinde tartıştığı kayınpederi Yılmaz Damar'ı (47) tüfekle vurarak öldüren damat Özkan Ö. cesedi de ormanlık alana attı. Olayın yaşandığı gecenin sabahı durumu babası N.Ö.'ye anlatan damat, babası tarafından jandarma ekiplerine teslim edildi. Cinayeti itiraf eden damat Özkan Ö., cesedi attığı alanı da ekiplere gösterdi.

EKMEK FIRINI İŞLETİYORMUŞ

Ekmek fırını işlettiği öğrenilen ve ormanlık alanda bulunan Yılmaz Damar'ın cesedi, otopsi yapılmak için Gölköy Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Konuyla alakalı tahkikat sürüyor.

İstanbul'da vahşet: Eşini ve bebeğini boğarak öldürdü

İstanbul'da vahşet: Eşini ve bebeğini boğarak öldürdü

İstanbul Arnavutköy'de aile faciası yaşandı. Karısı ve 2 yaşındaki bebeğini boğarak öldüren cani baba intihara kalkıştı.

Antalya'da vahşi cinayetin arkasından " Yasak Aşk" çıktı

Antalya'da vahşi cinayetin arkasından " Yasak Aşk" çıktı

Antalya'da boşanma aşamasındaki eşi ve sevgilisi tarafından kandırılarak pikniğe götürülen Turan Çalışkan'ın yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı

İlgili Haberler