New York'ta ' Mavi Gökyüzü ' paniği kamerada

Son dakika haberlerine göre, ABD'nin New York kentinde gökyüzünün birden bire maviye dönüşmesi büyük bir panik yaratırken bu olağanüstü görüntünün nedeninin patlayan bir trafodan kaynaklandığı açıklandı.

ABD'nin New York kentinde bir trafonun patlaması sonucu etrafa yayılan mavi ışık paniğe neden oldu. Can ve mal kaybının yaşanmadığı olayda yetkililer, insanlara bölgeden uzak durulması gerektiği uyarısında bulundu.

TRAFO PATLAMASI DENİLDİ

ABD'nin New York kenti, dün akşam saatlerinde meydana gelen trafo patlaması sonucunda ilginç görüntülere sahne oldu. Patlamanın ardından etrafa yayılan mavi ışık, bölgede yaşayanlar arasında paniğe neden oldu. New York Polis Departmanı sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada, Queens ilçesinde bulunan bir elektrik santralinde trafo patlaması meydana geldiğini ve ışığın bundan kaynaklandığını bildirdi.

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Sosyal medya kullanıcıları ortaya çıkan manzarayı görüntülemek için birbiriyle yarışırken yetkililer, bölgeden uzak durulması gerektiği uyarısında bulundu. New York İtfaiyesi ise yangının kontrol altına alındığını söyleyerek can ve mal kaybının yaşanmadığını bildirdi.

AKSAKLIKLAR YAŞANDI

Patlamanın ardından meydana gelen elektrik kesintisi, metro seferlerinin aksamasına neden olurken, LaGuardia Havalimanı'ndaki uçuşlarda da gecikmeler yaşandı.

İzlenme: 1760
Benzer Videolar