Metrobüste Atatürk kavgası böyle görüntülendi

Son günlerde başlayan Atatürk düşmanlığı bahanesi ile toplumda ikilik yayma gayretlerine İstanbul metrobüste görüntülenen bir olay daha eklendi.


Son günlerde Atatürk düşmanlığı üzerinden başlayan ve toplum içerisinde giderek yükselen provakasyon zemini oluşturma gayretlerine bir yenisi eklendi.

ÇARŞAFLI KADINLARIN SALDIRISI İLE BAŞLADI

Çarşaflı kadınların Atatürk'e açıkça saldırmaları ile başlayan olaylara hergün bir kaçtan yeni saldırı ekleniyor. Halk TV'de yayınlanan ve bir vatandaşın çektiği görüntülerde takkeli bir vatandaşın saldırdığı yaşlı kadının ibretlik Atatürk savunması kaydedilmiş.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERİYOR

İstanbul'da metrobüste bir yolcunun Atatürk hakkındaki övgülerinden rahatsız olan adam, önce bir kadınla ardından da içerideki diğer yolcularla tartıştı. Atatürk düşmanı şahıs, herkesin tepkisini çekince metrobüsten inmek zorunda kaldı. 

BEN ALLAHIN DELİSİYİM

Kimliği henüz tespit edilemeyen bir şahıs, metrobüsteki başörtülü bir kadınla sözlü tartışmaya başladı. Atatürk’ten rahatsız olan ve ona hakaret ettiği anlaşılan adama, diğer yolcular da tepki gösterdi.“Ben Allah’ın delisiyim. Siz kimsiniz lan” diye kendisine tepki gösterenlere bağıran şahıs, bir süre sonra metrobüsten inerek duraktan uzaklaştı 

İzlenme: 1388
Benzer Videolar