Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Güney ve doğu kesimlerde bunaltan sıcaklar Antalya Plajlarına ilgiyi artırdı. Bir kaç gündür devam eden bunaltıcı sıcakların ardından Meteoroloji'den aldanmayın uyarısı geldi.


 

BAŞTA İSTANBUL

Hafta başında İstanbul dahil yurdun kuzeybatı bölgelerinde yağış görülecek. İşte hava durumu haberlerine dair en son detaylar.

SICAK HAVA BİR ÇOK BÖLGEDE ETKİLİ OLMAYA DEVAME DECEK

Güneşli ve sıcak hava yurdun önemli bölümünde kendini hissettirirken yurdun güney bölgelerinde bunaltıcı sıcaklar vatandaşlara yer yer zor anlar yaşatıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre pazartesi ve salı günü yağışlı hava dalgasının yurdun kuzeybatısından girmesi bekleniyor. Yağışlar İstanbul’u da etkileyecek…

ANTALYA'DA BU GÜN VE BİR HAFTA HAVA NASIL

Tatil cenneti Antalya'da bu yıl turist rekoru kırılıyor. Peki bu gün ve bir hafta Antalya'da hava nasıl olacak ?

ant.jpg

BU GÜN HAVA NASIL

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu, Bayburt, Artvin, Erzurum, Kars ve Ardahan çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

İzlenme: 3558
Benzer Videolar