Meteorolojiden İstanbul'a 5 günlük uyarı

Meteoroloji genel müdürlüğü bu gün İstanbul'da vatandaşlara zor anlar yaşatan sağanak yağmurun ardından bir açıklama ile yağışların beş gün süre ile etkili olacağı yönünde uyarıda bulundu.

Meteoroloji genel müdürlüğü peş peşe yaptığı açıklamalar ile İstanbulluları günlerce sürebilecek sağanak yağışlara karşı uyardı.

ANİDEN BASTIRDI

İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan yağmur etkili oldu. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar kapalı alanlara sığındı. Sağanak yağış önümüzdeki günlerde de devam edecek. 5 gün boyunca İstanbul'da sağanak yağış bekleniyor.

HAZIRLIKSIZ YAKALANDILAR

İstanbul'da aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar bina kenarlarına sığındı.

ŞİMDİLİK KISA SÜRDÜ

Etkili olan yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Bazı vatandaşlar şemsiye ve elindekilerle korunmaya çalışırken bazıları ise binaların kenarlarına sığındı. Kısa süreli yağış ardından hava aydınlandı.

5 GÜN BOYUNCA SAĞANAK YAĞIŞ VAR

Bu akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış İstanbul'da önümüzdeki günlerde de devam edecek. 5 gün boyunca İstanbul'da sağanak yağış bekleniyor.

640xauto-011.jpg

İzlenme: 1195
Benzer Videolar