Meral Akşener'den Devlet Bahçeli tehdidine kapak yanıt

Son dakika gelişmesi Devlet Bahçeli'nin açık bir biçimde Twitter hesabından tehdit ederek " Son ihtarım" demesi üzerine, İYİ Parti genel Başkanı Meral Akşener'den kapak gibi yanıt geldi

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Meral Akşener ve İYİ Parti cephesinden gelen, " Saray yalakası, yedek lastik Saray Paspası gibi göndermelerini öfklei bir biçimde Twitter hesabından açıkça tehdit etmesine son dakika yanıt geldi. İşte Cumhuriyet'te yer alan o haber.

AÇIK TEHDİDE KAPAK YANIT

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Lideri Bahçeli'nin açıklamalarına parti genel merkezinin adresini paylaşarak yanıt verdi. Akşener, "Demirden korksak trene binmezdik" dedi.

SARAY YANCISI, SARAY PASPASI

MHP Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için“İyi bellemiş, tekeden süt çıkmaz. Bize ‘saray yancısı, saray paspası, lastik’ diyen, üzerine binip bir daha da inmediği kıratıyla karanlık vadiler, katran geceler dolaşan Secah Bint Haris'te adap, edep, erdem, insaf, irade, millilik ve siyasi ahlak görülmez, aransa da bulunamaz. HDP'ye Kürt siyasi hareketi diyordu. PKK'lı Demirtaş için af istiyor, CHP'nin yörüngesine gönüllü şekilde giriyordu. Takmadığı maske, yapmadığı makyaj yoktu. FETÖ'nün dümen suyundaydı. Kalkmış MHP'ye eylem ve fikir ortaklarıyla saldırıyor, hakaretler sıralıyor; hadi oradan… 

SON İHTARIM

Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!” ifadelerini kullanmıştı. 

AKŞENER'DEN SERT YANIT

Akşener'den Bahçeli'ye sert yanıt: Sonuçlarını merakla bekliyorum

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İYİ Parti Genel Merkezi'nin adresini paylaşarak, " Demirden korksak trene binmezdik" dedi. Akşener sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaları şöyle sürdürdü: 

HANGİ BÜYÜĞÜNÜZÜN EMRİNDESİNİZ

"Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi “büyüğünüzün” sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli ? McKinsey’e göğsünüzü siper ederken hangi büyüğünüzün emrindesiniz? Bahsettiğiniz sonuçları merakla bekliyorum. "

İzlenme: 1703
Benzer Videolar