Menderes Türel Ve Eşine Ait malların Listesi Yayınlandı

Menderes Türel Ve Eşine Ait malların Listesi Yayınlandı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Menderes Türel, seçim döneminde en pahalı reklam kampanyasını yaptı ama eşi Ebru Türel ve kendisinin ait mal beyanında diğer adaylara göre fakir çıktı.

A+A-

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Menderes Türel, eşi Ebru Türel ve kendisinin mal beyanını resmi internet sitesinden açıkladı. Yerel seçim süreci başladığından beri tüm Antalya caddelerini ve ulusal yayın yapan tüm internet sitelerinde en çok reklamı görünen Türel'in açıkladığı servet miktarları, "bu kadar reklam parasını kim ödüyor ?" sorularına neden oldu.

SADECE EŞİ VE KENDİSİNE AİT MALLAR DÖKÜMÜ ŞÖYLE

Türel, eşi ve kendisine ait mallara yönelik resmi internet sitesinde sahip olduğu mallara yönelik açıklamada bulundu. Menderes Türel'in açıkladığı beyan şu şekilde:

"Form Baskı Reklam Tur. San Tic. AŞ yüzde 50 hisse, Kepez Başköy Mahallesi 29 dönüm arazi, Ankara Oran'da 3+1 daire, İleri Gazetecilik ve Matbaacılık LTD yüzde 5 hisse, nakit 221 bin lira, bireysel emeklilik birikimi 755 bin lira"

Ebru Türel adına yapılan mal beyanı ise, "Form Baskı Reklam Tur. San Tic. AŞ yüzde 50 hisse, nakit 355 bin lira, bireysel emeklilik birikimi 407 bin lira, ziynet eşyası 250 bin lira"

EŞİ GEÇEN AY BU KAZADA YARALANMIŞTI

İlgili Haberler