Marmaris'te Restoranda Cinayet

Marmaris'te Restoranda Cinayet

Marmaris'te bir restorana giren şahıs, ayrı yaşadığı eşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü kişiyi bıçaklayarak öldürdü.

A+A-

Marmaris'te bir restorana giren şahıs, ayrı yaşadığı eşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü kişiyi bıçaklayarak öldürdü. Kaçan zanlı, polisin sıkı takibiyle yakalandı.

BOŞANMAK ÜZERELERMİŞ

Olay, Muğla'nın Marmaris ilçesindeki bir restoranda meydana geldi. E.Ç. adlı şahıs, boşanma aşamasında olduğu ve ayrı yaşadığı eşi M.Ç.'nin sevgilisi olduğu iddia edilen 43 yaşındaki Ünal Bozyiğit'i öldürdü. Olay, dün akşam saatlerinde Armutalan Mahallesi'ndeki bir restoranda işletmenin müşterileri ve personelinin gözleri önünde yaşandı. Aşırı alkollü olduğu gözlenen E.Ç., restorandan içeri girip, eşi M.Ç.'nin karşısında oturan Ünal Bozyiğit'in sırtına yanında getirdiği ekmek bıçağını sapladı ve olay yerinden kaçtı.

Aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan Bozyiğit, hastaneye kaldırıldı.

KUAFÖRÜYMÜŞ 

Kuaför olduğu öğrenilen Bozyiğit, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. M.Ç. ise gecenin ilerleyen saatlerinde polis tarafından yakalandı, ifade işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye çıkarıldı.

(Ramazan Terkos/İHA)

 

Tırnak makyajında vahşet görüntüleri

Tırnak makyajında vahşet görüntüleri

Kadın makyajı modasında hergün başka bir çılgın fikir ortaya çıkarken sosyal medyada paylaşılan bu görüntülerde adına vahşet modası denilebilecek iğrenç görüntüler sergilendi.

İstanbul'da vahşet: Eşini ve bebeğini boğarak öldürdü

İstanbul'da vahşet: Eşini ve bebeğini boğarak öldürdü

İstanbul Arnavutköy'de aile faciası yaşandı. Karısı ve 2 yaşındaki bebeğini boğarak öldüren cani baba intihara kalkıştı.

İlgili Haberler