Maganda'nın Çocuğu Döverek Ormana Götürmesi Kamerada

Maganda'nın Çocuğu Döverek Ormana Götürmesi Kamerada

Tuzla'da erik yiyen çocuğun attığı çekirdek aracına isabet eden adam çocuğu öldüresiye dövdü.

A+A-

Tuzla'da erik yiyen çocuğun attığı çekirdek aracına isabet eden adam çocuğu öldüresiye dövdü. Çocuğa yumruk atıp yerlerde sürükleyen adam, vatandaşların bağırmasıyla kaçarken, öldüresiye dayak kameralarca kaydedildi.

YAKALANDI

Öte yandan Tuzla'da aracına erik çekirdeği attığı iddiasıyla 12 yaşındaki çocuğu öldüresiye döven şahıs plakasının tespit edilmesi sonrası yakalandı.

ÖNCE DÖVDÜ SONRA ORMANA SÜRÜKLEDİ

Olay, Tuzla Aydınlı Mahallesi'nde önceki gün yaşandı. İddiaya göre, arkadaşlarıyla erik yiyen 12 yaşındaki küçük çocuk eriğin çekirdeklerini yola attı. Bu sırada çekirdeklerden biri yoldan geçen otomobile geldi. Çekirdeği taş sanan adam çocuğu kovalayıp yakaladı. Çocuğa ilk önce yumruk atan maganda yere düşen çocuğa bu kez tekme atmaya başladı.

VATANDAŞ POLİS ÇAĞIRACAĞIM DEYİNCE

Küçük çocuğu öldüresiye döven şahıs hızını alamayarak çocuğu yakındaki ormana sürüklemeye başladı. Bu sırada bir vatandaş ormana doğru koşarak magandaya polisi çağıracağını, çocuğu bırakmasını söyledi. Küçük çocuğu döven maganda bunun üzerine olay yerinden hızla uzaklaştı.

ORMANDA NE YAPACAKTI?

Polis her yerde magandayı ararken, küçük çocuğa şahsın attığı öldüresiye dayak kameralarca kaydedildi. Görüntülerde şahıs çocuğa yumruk atıyor, ardından tekme atıp yerlerde sürüklüyor.

ÇOCUĞU KURTARAN KADIN ANLATIYOR

Öldüresiye dayağa müdahale ederek çocuğu kurtaran Gülin Kaya, "Ben mutfaktaydım yemek yapıyordum. Bir çocuk bağırtısı duydum balkona çıktım. Bir adam darp ediyordu küçük 12 yaşlarında bir çocuğu. Balkondan bağırdım "ne yapıyorsunuz siz" diye. Çocuk yalvarıyordu "abi ben taş atmadım erik yiyorduk biz erik attım" diye. O da dinlemeden yumruklarını savuruyordu tekme atıyordu. Kimse bir müdahalede bulunmadı. Daha sonra dayanamadım aşağı indim kolundan tutup götürdüğünü gördüm. Seslerini duydum "Dur sen ben daha neler yapacağım" deyip kolundan tutup götürdü. Biraz izledikten sonra hangi yollardan gittiler baktım, izlerini kaybetmiştim. Sonra bir bayan denk geldi ona sordum ormana doğru gittiler dedi. Sonra ilerleyince ikisinin kafasını gördüm çocuğu önüne almıştı boynundan tutuyordu. Orada da tehditler savuruyormuş çocuğun anlatmasına göre. Daha sonra ben ne yapıyorsun sen diye bağırdım beni görünce takip edildiğini anladı şaşırdı. Sonra o da "benim arabama taş atmayacaktı" dedi. "Dövmeye hakkınız yok bu bir çocuk, zaten polisler geliyor" dedim. Polislerin geleceğini duyunca çocuğu yavaşça bıraktı. Ben de çocuğa kaç dedim yanıma çekerek. Kaçamazsın dedim adama o da hızlı hızlı ilerlemeye başladı. daha sonra da kayboldu. Ben sonra çocuğun ailesine haber verdim. Ailesiyle birlikte polise başvurduk, çocuğa darp raporu alındı" dedi.

Ankara'da kreşte skandal görüntüler

Ankara'da kreşte skandal görüntüler

Ankara'da adı açıklanmayan bir kreşte gizlice çekilen görüntülerde bir öğretmenin ağlayan çocuğu susturmak için nefesini kesmesi ve bir süre nefessiz bırakması görüntüleri büyük tepki yarattı.

İstanbul'da lisede öğrenciler taciz boykotuna başladı

İstanbul'da lisede öğrenciler taciz boykotuna başladı

İstanbul Küçükçekmece Kadriye Moroğlu lisesinde coğrafya öğretmenine taciz nedeni ile dava açılmasına rağmen görevde tutulmasına isyan eden öğrenciler okulda boykota başladı.

İlgili Haberler