Komandolardan dikkat çeken Eren Bülbül mesajı

Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle kurşunların hedefi olarak şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül için herkes...


Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle kurşunların hedefi olarak şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül için herkes, 'İyi ki varsın Eren Bülbül' demeye devam ediyor. Bu kez de komandolardan tüyleri diken diken edecek bir Eren bülbül videosu geldi. Komandolar videoda 'İyi ki varsın Eren Bülbül ve Eren Bülbül ruhun şad olsun' diyerek yürüyüş kararı saydı.
 

Komandolar, komando marşını Trabzon'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'e uyarladı. Yürüyüş kararı sayan komandolar hep bir ağızdan 'İyi ki varsın Eren Bülbül' dedi.

'İYİ Kİ VARSIN EREN BÜLBÜL VE EREN BÜLBÜL RUHUN ŞAD OLSUN'

Komandolardan Eren Bülbül mesajı tüyleri diken diken eden Eren Bülbül mesajı. Komandolar, Trabzon'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül için 'İyi ki varsın Eren Bülbül ve Eren Bülbül ruhun şad olsun' diyerek yürüyüş kararı saydı.

 

İzlenme: 2444
Benzer Videolar