Kocaeli’de Yollar  Dere Oldu

Kocaeli’de Yollar Dere Oldu

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde etkili olan sağanak yağış sonrasında ilçede birçok yol ve kavşakta etkili olan su baskını nedeni ile araçların birçoğu ilerleyemedi.

A+A-

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde etkili olan sağanak yağış sonrasında su baskınlarının meydana geldiği yollarda araçlar ilerlemekte güçlük çekti.

Kocaeli'de etkili olan sağanak yağış, trafikte sürücülerin zor anlar yaşamasına neden oldu. Kocaeli'nin büyük bir kesimini etkisi altına alan yağış sonrasında Gebze ilçesinde yollarda oluşan su birikintileri araçların ilerlemekte güçlük çekmesine neden oldu. İlçede birçok yol ve kavşakta etkili olan su baskını nedeni ile araçların birçoğu ilerleyemedi. Su baskının yaşandığı alandaki araçlara müdahale eden ekipler tarafından yapılan tahliye çalışmalarının ardından trafik normale döndü.

 

 

Dubai Emiri Darıca'da altından saray yaptırdı

Dubai Emiri Darıca'da altından saray yaptırdı

Görgüsüzlükleri ve lüks merakları ile bilinen Araplar'ın en zenginlerinden biri olan Dubai Emiri El Maktum'un Darıca'da tüm mobilyalarında saf altın kullanılan bir saray yaptırdığı ortaya çıktı.

İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan bomba Suriyeli nüfus açıklaması

İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan bomba Suriyeli nüfus açıklaması

İYİ Parti Gurup Başkan Vekili Lütfü Türkkan TBMM'de yaptığı konuşmada Suriyeli sığınmacılar ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu

İlgili Haberler