Kıbrıs'ta Vahşi Cinayet

Kıbrıs'ta Vahşi Cinayet

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da bir aracın bagajında bulunan cesedin Nijeryalı üniversite öğrencisi 33 yaşındaki Obasanjo Adeola...

A+A-

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da bir aracın bagajında bulunan cesedin Nijeryalı üniversite öğrencisi 33 yaşındaki Obasanjo Adeola Owoyale'ye ait olduğu açıklandı.

VAHŞİ CİNAYET

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da park halinde bir araçtan gelen kötü kokular sonucu vatandaşın polise haber vermesi sonrası aracın bagajında bulunan cesedin, Nijeryalı üniversite öğrencisi 33 yaşındaki Obasanjo Adeola Owoyale'ye ait olduğu açıklandı. Owoyale'nin 1 Temmuz tarihinden beri kayıp olduğu, yapılan otopside vahşice işlenmiş bir cinayete kurban gittiği ifade edildi.

Polis yaptığı açıklamada Owoyale'nin ölüm sebebinin "kesici / ezici alet yaralanması, çok parçalı kafa kemikleri kırığı ve beyin doku yaralanması" olduğunu belirterek, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini aktardı.

Kıbrıs'ta bira tüketimi 2018'de yine rekor kırdı

Kıbrıs'ta bira tüketimi 2018'de yine rekor kırdı

Videoda izlediğiniz dünyanın en çok bira tüketen ülkeler sıralamasına girmese de Güney Kıbrıs bira tüketiminde dudak uçuklatan rakamlara ulaştı, bunda biranın hala sütten daha ucuz olmasının bir payı var mı bilinemiyor.

Türkiye'den dev petrol şirketine Kıbrıs uyarısı

Türkiye'den dev petrol şirketine Kıbrıs uyarısı

Kıbrıs Rum Yönetiminin parsellediği Güney Kıbrıs ta ABD'nin Exoon Mobil şirketi Katar ile ortak petrol sondajı na başladı Türkiye ise sadece Dış işleri bakanlığı sözcüsü nezdinde zayıf bir tepki verdi.