Kıbrıs'ta vahşi bir cinayet daha

Kıbrıs'ta kendisini polise şikayet eden eski sevgilisi Gülbahar Ulutan'ı temizlik için gittiği evde 13 yerinden bıçakladıktan sonra kaçan Fatih Çıkrıkçı'yi yakalamak için polis halktan yardım istedi.

Son aylarda peş peşe cinayet haberleri ile sarsılan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dün meydana gelen vaşi bir cinayet olayı gündeme geldi.

ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ
 
Yerel medyada yer alan haberlere göre, Gönyeli beldesinde, Fatih Çıkrıkçı, eski sevgilisi Gülbahar Ulutan’ı temizliğe gittiği evde 13 yerinden bıçaklayarak, öldürdü. KKTC polisi, olay sonrası kaçan Çıkrıkçı’nın yakalanması için fotoğraflarını televizyon kanallarına ve gazetelere dağıtıp, halktan da yardım istedi.

TEMİZLİK YAPMAK İÇİN GİTTİĞİ EVDE ÖLDÜRDÜ

Vahşi olayın ayrıntıları şöyle; Dün akşam saatlerinde, KKTC’nin Gönyeli beldesinde meydana geldi. Gülbahar Ulutan’ın temizlik yapmak için gittiği eve, iddiaya göre, daha önce kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu eski sevgilisi Fatih Çıkrıkçı geldi. 
YARDIM İSTEDİ AMA

Çıkrıkçı’nın saldırdığı Ulutan, bağırmaya başladı ama faydası olmadı. Çıkrıkçı feryat eden Ulutan’ı 13 yerinden bıçaklayarak, öldürdükten sonra arka bahçeden kaçtı. 

Sesleri duyup, eve gelen çevredekiler, Ulutan’ın cansız bedeniyle karşılaştı.

POLİS HALKTAN YARDIM İSTİYOR

İhbarla eve gelen polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı. Gülbahar Ulutan’ın cansız bedeni, inceleme sonrası morga götürüldü. Polis ekipleri, kaçan Fatih Çıkrıkçı’nın yakalanması için fotoğraflarını televizyon kanallarına ve gazetelere dağıttı. KKTC polisince yapılan açıklamada cinayet şüphelisinin yakalanması için halktan da yardım istendiği belirtildi.

İzlenme: 2164
Benzer Videolar