Kıbrıs'ta kadın öğretmene şantaj rezaleti

Kıbrıs Rum kesiminde bir öğretmene birlikte olduğu 2 kişi cinsel içerikli görüntüleri İnternete koyma tehdidi ile 7 yıl boyunca şantaj yapınca tutuklandılar.

Olay Güney Kıbrıs Run kesiminde yaşayan bir öğretmenin başına geldi. Kadın öğretmen birlikte olduğu 2 ayrı kişi tarafından cinsel içerikli görüntülerini internete koyma tehdidi yüzünden 7 yıl boyunca cehennem azabı yaşadı. Hem evini hem arabasını,şantaş yüzünden satmak zorunda kaldı.

İSTEKLERİ BİTMEK BİLMEDİ 

Şantajcıların bitmeyen istekleri sonrası öğretmen, polise şikayette bulunup 2 şüpheliyi yakalattı.

Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde bir kadın öğretmen, birlikte olduğu 2 kişinin 7 yıl boyunca cinsel içerikli görüntüleriyle yaptığı şantaj nedeniyle ev ve otomobilin satıp, kredi çekti. Şantajcıların istekleri bitmeyince öğretmenin şikayeti üzerine 2 şüpheli yakalanıp, tutuklandı.

GÖRÜNTÜLERİNİ YAYARIZ TEHDİDİ

Olay Güney Lefkoşa'da meydana geldi. Adı belirtilmeyen bir öğretmen 7 yıl önce iki kişiyle birlikte oldu. Birliktelik videoya çekildi. Daha sonra arada anlaşmazlık çıktı. Öğretmenin birlikte olduğu kişiler görüntülerle şantaj yapmaya başladı. 
GÖRÜNTÜLERİNİN YAYILMASINDAN KORKTU

Görüntülerinin yayılmasından korkan öğretmen, şantajcılara her ay maaşından ciddi miktarda para vermeye başladı. Ancak şantajcılar bununla yetinmedi. Öğretmen önce evini sonra otomobilini sattı. Para bittiğinde, öğretmen bankadan kredi çekti. Krediyi de şantajcılara verdi.

EN SONUNDA POLİSE GİTTİ

Şantajcıların yine para istemesi üzerine öğretmen polise gitti. Öğretmenin şikayeti üzerine 2 kişi gözaltına alındı. Zanlılar Lefkoşa Rum Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Öğretmenin avukatı, "Müvekkilim, evini, arabasını şantajlar üzerine sattı. Sonra kredi çekti. Bunlar dahi şantajcılar yetmedi" dedi. İki zanlı mahkemece tutukladı.

İzlenme: 2275
Benzer Videolar