Kıbrıs'ı karıştıran yasak aşk tecavüzü davasında flaş gelişme

KKTC'de eşi ile çalıştığı bankanın müdürüne tuzak kurarak pense sapı ile tecavüz eden Ömer Çalıcıoğlu ve eşinin davasında flaş gelişme yaşandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetince aylarca konuşulan karısının sevgilisine tecavüz etme davasında Banka Müdürü T.E'ye pense ile tecavüz suçuna verilen ceza netleşti. Mynet'in DHA'ya dayandırdığı habere göre, bankacıya tuzak kurarak tecavüz eden karı kocanın aldıkları ceza netleşti.

4 AY BOYUNCA TEHDİTLE PARA ALDI

Ömer Çalıcıoğlu, T.E'den silah zoruyla 4 ay boyunca 27 bin TL para aldı. Daha fazla para isteği yerine gelmeyen Çalıcıoğlu, iddiaya göre banka müdürünü, kızını kaçırmakla tehdit etti. Ancak para vermemekte direnen T.E.'ye Çalıcıoğlu çifti tuzak kurdu. 

KARI KOCA TUZAK KURDULAR

Bu kez Rahme Çalıcıoğlu, T.E. ile irtabat kurdu ve buluşmak üzere bir köye çağırdı. Köyde bulunan Ömer Çalıcıoğlu, banka müdürünü eşinin yardımıyla silah zoruyla soydu.

PENSE İLE TECAVÜZ ETTİ

Ömer Çalıcıoğlu, eşinin de yardımıyla bağladığı T.E.'ye pense ile tecavüzde bulunarak bu anı da videoya kaydetti. T.E.'nin şikayetiyle yakalanan Çalıcıoğlu çiftine, Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi'nde ceza yağdı. Ömer Çalıcıoğlu, 12 yıl eşi Rahme ise 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 

İŞTE ALDIKLARI CEZA

Dava ile ilgili karar ise dün resmilik kazandı. Yüksek Mahkeme, Ömer Çalıcıoğlu'nun cezasını 12 yıl olarak, eşi Rahme'nin cezasını ise 8'den 5'e indirerek onadı. (DHA)

İzlenme: 3439
Benzer Videolar