Kıbrıs bu görüntüyü konuşuyor

Son dakika haberine göre, Aralarında 80 Metre uzaklık bulunan Kıbrıs Adası ve Türkiye'nin , Girne'den Toros dağlarının net olarak göründüğü fotoğrafı Kıbrıs'ta büyük heyecan yarattı.

Mersin'in Anamur İlçesindennemli olmayan günlerde hayal meyal görünen ve bir çok kez fotoğrafı çekilen Kıbrıs'tan bu sefer tüm zamanların en net Türkiye fotoğrafı çekildi. Yaklaşık 80 Kilometre uzklıları bulunan Türkiye Fotoğrafını, ada da yaşayan İngiliz Nigel Renton'un çektiği ortaya çıktı"

KIBRIS BU GÖRÜNTÜLERİ KONUŞUYOR

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde açık havada çekilen, Türkiye'deki Toros Dağları'nın görüntülendiği fotoğraf, Ada'da gündem oldu. Fotoğrafı, Ada'da yaşayan İngiliz Nigel Renton'un çektiği ortaya çıktı. 

GİRNE'DEN ÇEKİLMİŞ

Girne'de çekilen bir fotoğraf, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Açık havada çekilen, yaklaşık 80 kilometre uzaklıktaki Toros Dağları'nın net bir şekilde görüldüğü fotoğraf, çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı. 

AMATÖR FOTOĞRAFÇI

Girne'nin Lapta bölgesinde yaşayan ve amatör fotoğrafçılık yaptığı belirtilen Nigel Renton'un fotoğrafı, sosyal medya hesabından, ''Bu sabah Türkiye açıkça görülüyor'' ifadesiyle paylaştığı belirtildi. öte yandan fotoğraf için 'Anavatan Türkiyemiz net görülüyor' yorumları yapıldı. Fotoğrafı paylaşan milletvekili Ersin Tatar da "Türkiyemizin Toros Dağları net gözüküyor" yazdı.

GAZETECİ AHMET TOLGAY'IN YORUMU ÇOK KONUŞULDU

KKTC'nin önde gelen gazetecilerinden Ahmet Tolgay, "Türkiye Kıbrıs'a gittikçe yaklaşıyor mu ne?" diye sorarken, Kartal Harman ise "Kimilerinin hoşuna, kimilerinin zoruna gider. Anavatan yanıbaşımızda" yorumu yaptı.

İzlenme: 5293
Benzer Videolar